Воскресенье 23 апреля 2017 | 08:23:01
Политика

Куди ведуть Україну релігійні сектанти Яценюк і Турчинов?

Олександр Гвоздик, Xpress | 16 марта 2014 13:18

 В.о. президента і спікер Верховної Ради Олександр Турчинов та прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, які на сьогодні зосередили у своїх руках величезну владу в Україні  – адепти тоталітарних релігійних сект. Дивно, що це нікого не бентежить. Звичайно, кожен має право вибирати віросповідання, відповідне йому по духу і світогляду. Проте, придивившись уважніше до того, що це за релігійні організації, адептами яких є перші особи держави, думаю, у вас, як і у мене, виникнуть тривожні запитання.

Олександр Турчинов і  секта «Движение веры»

Олександр Турчинов не скриває, що є пастором  секти, як він сам каже, баптистів-протестантів. Насправді ж, секта «Движение веры», до якої він належить, була створена скандально відомим нігерійцем Сандеєм  Аделаджою, занесена канонічною церквою до списку тоталітарних  і до протестантизму ніякого відношення немає. 

Уповноважений Берлінсько-брандербургськой лютеранської церкви по питаннях сект Томас Гандоу (ФРН) в своїй доповіді на Міжнародній конференції «Тоталітарні секти – загроза релігійного екстремізму» (2002 р.) заявив: «Учення «Движение веры» — це позаконфесійний  рух. У нього своє особливе богослів'я, теологія і своє власне учення, яке не те, що протестантським, його й  християнським назвати не можна. …Насправді це — окультизм, який лише прикривається християнством».

«Дана організація ( «Движение веры» -Ред. ) визнається багатьма видними експертами…як соціально небезпечний тоталітарний культ окультного характеру, який робить сильний вплив на психіку адептів, — повідомляє сайт «Сектовед.ру». — Усередині кожної місцевої організації «Движения веры», як правило, панують строга дисципліна і строге підпорядкування адептів лідерам. Групам даного руху властивий украй сильний і жорсткий тиск на психіку адептів. Частково це обумовлено тим, що їх учення містить деякі положення окультизму, а їх практики побудовані з активним використанням техніки гіпнозу і орієнтовані на придушення критичного сприйняття адептів, на формування підвищеної навіюваності, беззастережного підпорядкування волі лідерів і здатні викликати серйозні психічні розлади… На думку фахівців, із-за активної дії на психіку адептів, через декілька сеансів «богослужінь» у них виникає близька до наркотичної залежність». www.sektoved.ru/enciclopedia.php?cat_id=100 

Та не тільки цим небезпечна секта «Движение веры». Аби не бути звинуваченим в упередженості, наведу ще одну цитату з   сайту УНА-УНСО —  сподвижників Турчинова по Майдану:

«Секта, в якій Турчинов є пастором, «Движение Веры», сягає корінням у Сполучені Штати Америки і є деструктивним культом псевдохристиянської спрямованості з окультним спрямуванням. Ця секта внесена як тоталітарна до списку, складеного Міжнародною науково-практичною конференцією «Тоталітарні секти — загроза релігійного екстремізму».

Секта «Движение веры» в Україні характеризується своїм втручанням у політичне життя країни. Зокрема,  одна з її гілок у 1998 році публічно «помазала» на президентство Павла Лазаренка… Сандей Аделаджа  активно втручався у вибори мера Києва, підтримуючи Черновецького. Під час «помаранчевої» революції першими на Майдані Незалежності почали виступати саме прихожани Сандея,  які організовано прибули з усіх регіонів України, де поширена ця секта.

Секта дозволяє проповідувати і жінкам, тому її пастором є, стверджують, і  Юлія Тимошенко(за іншими джерелами Тимошенко відмовилася вступити у секту- Ред.).

Секта Турчинова заманює у свої ряди молодих людей тим, що видає призовникам папірець, де сказано: такий-то є служителем нашої церкви, просимо звільнити його від служби в армії. Після цього, весь цей час молодий закабалений сектант щомісячно платить «десятину» та так звані «добровільні пожертви» після кожної недільної проповіді». www.unaunso.org/article.php?id=2&subid=8&artid=1288&lang=ukr

З тим, що і як проповідує Олександр Турчинов можна ознайомитися за посиланням www.youtube.com/watch?v=P5T19uId-.  Цікавою  є  і  його полеміка з Інною Богословською на «Шустер Live» (2011 р.), де він підтверджує своє проповідництво і заявляє: «Вони ( тобто протестанти, до яких відносить себе Турчинов — Ред.) мають більшість у цивілізованих країнах світу. У Сполучених Штатах, у Швейцарії… Протестанти, там де вони при владі, там порядок». www.youtube.com/watch?v=HNSv26VxW7I

 Олександр Валентинович лукавить, бо аудиторія не знає, що його секта прямо протилежна за своєю теологією як протестантизму, так  і християнству в цілому, але побічно підтверджує претензії «Движения веры» на керування Україною. І це сектантам вдається.  Спочатку вони посадили у крісло мера Києва одного свого адепта - Леоніда Черновецького, а тепер зробили в.о. Президента, Верховним Головнокомандуючим Збройних Сил України і спікером Верховної Ради іншого.  

Арсеній Яценюк і «Церква сайєнтології»

У вищенаведеному ролику з «Шустер Live» є дуже цікавий момент. Подивіться, як хворобливо реагує на питання до Турчинова та  його відповіді Арсеній Яценюк. Він навіть звертається до ведучого з пропозицією закрити тему сектантства Турчинова. Арсенію Петровичу було чого нервувати, адже подібні питання могли поставити і йому.

Арсеній Яценюк, на відміну від Турчинова, у своїй приналежності  до тоталітарної секти «Церква сайєнтології» не зізнається і, відверто кажучи,  стовідсоткового підтвердження цьому немає. Можливо, це пов’язане із тим, що  «Церква сайєнтології»спеціально наказує переважній більшості своїх адептів приховувати приналежність до неї. Втім, є чимало побічної інформації, яка дозволяє робити висновок про те, що сьогоднішній прем’єр-міністр України  є її активним членом.

Так відомо, що  рідна сестра Арсенія Петровича — громадянка США Аліна Стіл активно бере участь в роботі відділення «Церкви сайєнтології» в місті Санта-Барбара і отримала там високий рівень одітінга (що визначає місце в сайентологічній ієрархічній структурі) — 4-й (ОТ-4). У брата, стверджує sektainfo.ru,   він ще вищий — ОТ-6. Також відомо, що під час частих поїздок до Америки Яценюк незмінно зустрічається у неофіційній обстановці з паном Девідом Міськевіджем, який  входить в керівну верхівку «Церкви сайєнтології».

Що ж таке «Церква сайєнтології»?  Це – одна « з найнебезпечніших тоталітарних сект, яка  ставить перед собою украй амбітні цілі. Заснована в 1952 році американським письменником-фантастом Роном Хаббардом, вона істотно відрізняється від інших деструктивних культів. Хоча, справжньою метою всіх тоталітарних сект є максимальне витягання прибутку  і здобуття необмеженої влади над людьми, але шляхи до цього обираються різні. Якщо для більшості псевдорелігій головним є збільшення чисельності секти, то сайєнтологи спочатку зробили ставку не на кількість, а на якість. Сайєнтологи позиціюють себе церквою еліти — політичною, фінансовою, інтелектуальною.

Сайєнтологи можуть місяцями, а інколи і роками обробляти одну впливову або перспективну людину, але її залучення в систему окупає витрачені зусилля. Після присвячення — для нового члена «Церкви сайєнтології» перестають існувати всі закони і норми моралі, окрім законів і моралі секти. Як хороша професійна розвідка, «Церква сайєнтології» часто проводить роботу на перспективу — вербує в свої ряди талановиту молодь і без розголосу сприяє її кар'єрному зростанню,  прагнучи довести до заняття ключових постів в державі. Закономірно, що в більшості країн (в т. ч. у Німеччині, Греції, Росії та деяких штатах США – Ред.) діяльність сайєнтологів законодавчо заборонена і жорстко присікається, як небезпечна для національної безпеки держави і психіки людей.

 США діяльність сайєнтологів у себе не вітають, зате підтримують їх в інших країнах. Ще в 1959 році директор ЦРУ Ален Даллес уклав угоду з творцем сайєнтології Хаббардом, згідно з яким Ленглі забезпечувало «Церкви сайєнтології» прикриття і захист, а в обмін отримувало допомогу в проведенні спецоперацій за кордоном і у здобутті розвідінформації за допомогою структур секти. А можливостей для проведення подібної діяльності в «Церкви сайєнтології» більш ніж достатньо.

Сектанти і кандидати в секту, в обов'язковому порядку, регулярно проходять процедуру так званого «одітінга». Якщо відкинути хаббардистьке  містичне лушпиння — це сеанс психологічного кодування, поєднаний з детальним зняттям інформації. Члени секти повинні розповідати про те, що  відбувається з ними до найдрібніших подробиць і відповідати на будь-які питання.  Як буває і при вживанні наркотиків, зазвичай психологічна залежність виникає вже після першого сеансу,  одітінг стає для людини насущною потребою. В результаті, через якийсь час, новонавернений готовий виконати будь-яку вказівку керівників». www.sektainfo.ru/09/may4.htm

Україна — одна з небагатьох держав, де  хаббардисти за часів президентства Ющенка офіційно зареєструвалися і отримали повну свободу рук.  Якщо раніше вони діяли в Україні нелегально, під вивісками різних курсів і громадських організацій, то після «висновку» радника Ющенка Олександра Сагана «Церква сайєнтології» була офіційно визнана релігійною організацією. Не є секретом і сума, заплачена за високий «науковий висновок», що легалізував діяльність секти, — 1,5 мільйони доларів.

«Що стосується Яценюка, то він прийняв вчення Хаббарда про безкінечне переселення душ ще в 1998 році, коли працював консультантом кредитного департаменту банку «Аваль», — стверджує журналіст Андрій Коваленко. — За півроку майбутній спікер парламенту закінчив у  Києві курси «Школи діанетіки», під найменуванням якої існувала «Церква сайєнтології». За дивним збігом обставин, відразу після цього почався різкий кар'єрний зліт Арсенія. Із скромної посади він швидко дійшов до крісла заступника голови правління, а потім почав зростати із швидкістю бамбуку на держслужбі».

Я не заздрю Арсенію Петровичу. Мене тривожить лише те, що  колишній високопоставлений член «Церкви саєнтології» Джон Атак у  своїй книзі «Саєнтологія: розвідувальне агентство Хаббарда» прямо вказував на наявність активних зв'язків цієї релігійної організації з ЦРУ США.   Більш того, він писав про спільні проекти цих двох організацій, що дозволяє передбачити деяку причетність ЦРУ до формування Всесвітньої саєнтологічної  церкви в її сьогоднішньому вигляді

Під час конференції в Брюсселі у  2006 році керівник Бельгійської парламентської комісії з нелегальної діяльності сект Серж Моро заявив: «Співпраця саєнтології  з ЦРУ США зараз є практично доведеним фактом». Найбільш небезпечною, вважає він, є діяльність групи, очолюваної американцем Мартіном Уейтманом. Той є главою «центрального розвідувального управління» секти «саєнтологів», а в Брюсселі організував потужне лобі, яке чинить тиск на керівні органи Європейського Союзу, у тому числі через Європарламент. Чи не там зароджувався український Євромайдан?

Запитання

Як могло статися, що   в Україні, переважна більшість населення якої споконвіку сповідує православне християнство, до управління державою прийшли адепти тоталітарних сект? Підкреслюю, тоталітарних, тобто таких, в  яких їхні члени підлягають обов’язковому зомбуванню  і мають беззаперечно  виконувати волю верхівки. Які плани у цієї верхівки щодо України ми не знаємо. А звідси наступне запитання: чи Яценюк і Турчинов керують сьогодні нашою країною, чи вони тільки виконують чиїсь накази  і ведуть Україну до невідомої нам мети, яку накреслили собі їхні духовні «наставники» за кордоном? Відповіді на ці питання дасть подальший перебіг економічної і політичної ситуації в Україні. Боюсь, що її наслідки   стануть для українців нищівними…

Комментарии:
жорік21 June 2016 15:52 (10 мес. назад)
сучари довели страну до ручки — прокляті сектанти, продажні тварюки
михаил26 December 2015 10:16 (1 год. назад)
Задумайтесь, почему все секты организованы именно в сша, не вдругих странах, а наши сектанты почемуто стали милиардерами, за очень кароткий период времени, если сектанты вдруг стали верущеми в бога, я думаю что тот кто их поддержует, то он сам недалеко от них стоит, почетайте Тайные протоколы сиониских мудрецов, вы нейдете там ответ, на многие вопросы.
Сергей25 December 2015 17:01 (1 год. назад)
В Украине на даный момент действуют две противоборствующие тоталитарные секты, сиентологи и УПЦ МП Гундяева.Конечно в сравнении с гундяями сиентологи в Украине дети малые.
Все пр......д ту...п.24 September 2015 10:14 (1 год. назад)
Кролика, пастора и всех в нашей раде надо в доль дороге на веревки. Все они думают о своем кармане. В России хотят вернуть великий союзи! С ураинцов сделать рабов и пром. базу. Америка не хочет возврата союза и всего. Ненужны мы Амнрике! Просто полтьики продажные.
Сергий15 March 2015 19:30 (2 год. назад)
В страшном сне не приснится два сектанта у руля! Хуже и придумать не возможно!
півень21 June 2016 16:02 (10 мес. назад)
вонючий майдан ці пастори організували, щоб знищіти УКРАЇНУ, суки продажні, да жиди продажні…
півень21 June 2016 16:02 (10 мес. назад)
вонючий майдан ці пастори організували, щоб знищіти УКРАЇНУ, суки продажні, да жиди продажні…
77710 February 2015 19:54 (2 год. назад)
значит восток не подчинился гипнозу… рад за них но они не одни юг с ними просто нас мало у нас оч много сектантов но никто не понимает что бесарабия много национальный район сплочёный русским языком но скоро они увидят что такое исконно русская земля бог с нами.и он нам поможет
Роман06 February 2015 13:55 (2 год. назад)
Ось ті коментатори, що хвалили зомбі у квітні 2014, що б сказали нині, у лютому 2015, коли ті «щірі» масони почали знищувати українців вже навіть фізично? Осанна?
Demid27 May 2014 06:54 (2 год. назад)
Неопятидесятническое «Движение веры» выросло на американской почве в 70-80-х годах и имеет в своей основе, в первую очередь оккультное «позитивное мышление», оккультную практику визуализации и нездоровую тягу к различным «сверхчувственные переживаниям», кощунственное учение о власти верующего над Богом и откровенно материалистическую «теологию процветания». Многие религиозные доктрины неопятидесятников, такие как учение о Святом Духе и Его плодах или учение «Иисус умер духовно» просто противоречат Священному Писанию и не только не являются христианскими, но и откровенно сатанинские.
геннадий27 April 2014 21:04 (2 год. назад)
как он говорит щоб тоби бог помиг так и я тебе скажу то что перевез с дачи януковича отдайнароду
55527 April 2014 11:51 (2 год. назад)
Як можна вірити владі яка прийшла по трупах і до 25 травня продадуть Украіну повністю. Люди починайте думати починайте аналізувати! Бо буде пізно! подумайтє на що здатна така влада якщо вже зараз дала дозвіл америці будувати у Чорнобилі сховище для утилізаціі ядерних відходів з америки і європи. І чим це небезпечно для нас і нашого майбутнього? Нехай америка будує сховища у себе в пентагоні, білому домі, нато і взагалі у них багато неосвоєних територій але у себе страшно а в Украіні супер бо далеко. Ніхто з них не кращий не зекі і не ці жоден не думає про украіну і украінців навіщо травити захід і схід? Щоб робити те що ім треба і відволікати людей від дійсності.треба всім об'єднуватись і украіномовним і російськомовним заради майбутнього і зірвати антинародні плани хунти!!!
дуся17 May 2014 20:44 (2 год. назад)
пршли к власти по трупам и продолжают идти дальше рассказывали нам что мы очень плохо живем а что теперь гибнут рнебята с двух сторон так уничтожить и развыалить за 3 месяца все в стране это ужас
Яна18 April 2014 15:58 (3 год. назад)
чому не говорите про ту секту, яка була досі і що вона творила, ходячи до православної церкви? Секта, у яку не допускали постороннього ока і у що перетворили державу? Ви ж поетендуєте на правоту то про це також скажіть. А ці ще нічого не втигли поганого зробити, а ви вже звинуватили їх у всіх смертних гріхах, навіть у тих, яких вони не зробили і ніколи не зроблять. У Біблії сказано: «по плодам їх узнаєте їх» А правда в тому, що диявол зажди хоче оббрехати тих, хто служить своїм життям Богу. От і подивіться на себе, чи не є ви дітьми того диявола, коли звинувачуєте та оббріхуєте інших? А Христос воскрес і для вас, задувайтесь, поки є час.
владимир23 May 2014 15:00 (2 год. назад)
Они ничего не успели сделать., вы знаете что творится на донбасе? конечно из телевизора что бандиты проплаченные воюют с солдатами украины.а теперь если там все проплачено и там бандиты то почему мирные люди ложатся под бтры и не дают проехать армии которая убивает мирных граждан и при этом говорят это проплаченные сепаратисты и солдаты которые не хотят стрелять в мирных своих граждан убивают свои же за дезертирство.и всему виной вот этот сектант турчинов который отдает приказы убивать и им помогает правый сектор который их и привел на трупах людей к власти.и янукович даже лучше он вор но не убийца и не надо говорить что эта власть хорошая это убийцы которые врут безконечно и сми украины снимают все и обрабатывают и используют 25 кадр для зомбирования это нелюди и защищает их только полуумный человек
55528 April 2014 14:47 (2 год. назад)
Ви нічого поганого непобачили у новій владі а що доброго вони зробили? Чому ніхто з політиків опозиційних не загинув на майдані? Чому небуло іх дітей там? Чому ніхто з них непоранений і чому і головне за що загинули невинні люди на майдані? Для того щоб змінити фото Януковича на яценюка або турчинова? Що змінилося на краще? Вас влаштовують псевдо героі, які рогулюють зі зброєю по вулицях? Можна було цих жертв уникнути якби великі амбіціі маленьких людей не взяли верх і якби ці зрадники нелобіювали інтереси інших держав. Вони давно продали украіну за 30 срібних монет ( тільки з врахуванням інфляціі в € вро )
дуся17 May 2014 20:49 (2 год. назад)
совершенно верно где их дети почему не в нацгвардии ни одного депутатского отпрыска нет на войне которую они начали против собственного народа
света20 April 2014 08:32 (3 год. назад)
это страшные люди- зомби. зеки менее опасны для всего мира
Микола Лем16 April 2014 19:46 (3 год. назад)
Вимагаємо виконати Уряду такі три надзавдання:1.Збудувати державу на новій боголюдській християнській моделі: не вбий, не кради, небудь розпустний, не бери нічого того…2 Досягти темпів зростання ВВП на душу населення з 4000 до 30000 $у 2035 році.3.Досягти в Україні такої середньої з\\п: 2015 р.- 400 $, а в 2035р 4000 $
Олег13 April 2014 00:03 (3 год. назад)
Московська пропоганда.
Lulmila21 April 2014 01:24 (3 год. назад)
к сожалению это не пропаганда
Яр Перунич09 April 2014 11:19 (3 год. назад)
Про усю схожу туфту я вже начитався… Знаю може навіть більше ніж автор статті. Люди, не парьте собі мозок. Давайте дивитися на діяльність, і адекватно реагувати. До відомих подій в Україні, я «кролика» ненавидів… Потім зрозумів, що попав у полосу московької пропаганди. Нині маю протилежну думку.
Микола Лем08 April 2014 08:33 (3 год. назад)
А чому б в Україні не створити четверту гілку влади з Духовенстава, до якоїдопустити всі церкви християнського спрямування та інших конфесій. А хто в ній буде головною силою — майбутня Українська Помісна Церква, а інші конфесії будуть навиду і під контролем. Тоді буде порядок та міжконфесійна єдність. Політики не об"єднають Україну ніколи, а Духовенство це зробить.
кабан27 April 2014 22:08 (2 год. назад)
Жлобы в рясах никогда и ниоком не думали.кроме как о себеА нищие старушки отдавали им последние гроши
kozyr29 March 2014 21:05 (3 год. назад)
Буквально сьогодні читала пророкування православних ченців: cyrillitsa.ru/pravoslavie/8957-russkoe-budushhee.htmlОх-ох-о…
vlad26 March 2014 07:52 (3 год. назад)
описка-теперь к нас 45 млн.человек
vlad26 March 2014 07:51 (3 год. назад)
получить из рук большевиков такую страну-картинку(11-ое место по ВВП), такой потенциал, с такими людьми и за 22 года довести до такого(49-е место по ВВП)… Это надо уметь таких правителей выбирать, наделать жидов-олигархов, а теперь еще и во власти жидо-массоны… Пропала страна и народ наш славянский.Стравят, ограбят до конца и окончательно превратят в рабов.Демократия-это ж власть рабовладельцев.А ЦРУ ещё в 1992 г.делало в своём сенате доклад об Украине и говорилось, что Украина может стать демократической страной при населении не превышающем 30 млн.человек. А тогда было 52 млн., теперь 55.Вот теперь ещё замочим друг друга, потом пенсии сократят, комм.услуги повысят, цену на газ -глядишь вот уже и 30 млн., вот и демократия со свободой от всего
юра26 March 2014 00:39 (3 год. назад)
що за брєд пишуть в газеті? дослідили б спочатку що таке секта, а що таке церква, це різні речі, вся Америка протистантська країна, що погано живуть?? Турчинов і є проповідником євангельської церкви, а значить боїться Бога.хіба мало жили ми без Бога??, до чого це нас привело???
влад23 May 2014 15:19 (2 год. назад)
Америка живет хорошо потому что создали искуственные деньги необеспеченные и теперь войнами защищают пирамиду а украину превратят в нищую страну как болгарию.сильные страны угроза доллару и сильные страны создают кризисы поэтому сша мировой убийца а все для того чтобы их люди хорошо жили.и если вы думаете что завтра заживете круто вы ошибаетесь им нужны только нищие страны и сокращение населения для того чтобы доллар жил.почитайте требования займа мвф это геноцид народа и обнищание и выживание, если вы не троль то логика это сила.и если украина должна быть богатой то почему венгрия прибалтика болгария или румыния нищие подумайте.польша только потому живет что в то время когда она вошла в евросоюз у сша был интирес сделать из таких стран второй китай а теперь переизбыток денежной массы ведет к тому что нужны нищие страны а их этих стран заводы должны принадлежать американским компаниям так происходит модернизация мира и экономики сша для механизма живности и стабильности необеспеченной валюты доллар и мирового господства над миром после россии сша развалит европу поэтому ставка на украину и делалась чтобы развалить россию но с крымом они просчитались и пролетели
К-Слон20 March 2014 20:23 (3 год. назад)
К сектам, модифицирующим сознание обывателей, можно смело отнести телевидение, большую часть СМИ вообще. Общие методы, общие цели, общие хозяева.
kozyr29 March 2014 21:01 (3 год. назад)
секта має строгу ієрархію і фіксоване членство, тому ви помиляєтеся
33320 March 2014 18:57 (3 год. назад)
Уже віддали Крим росіянам, а європейця — остальну Україну. Підписання угоди про асоціяацію з ЕС — останній гвіздок в труну країни та їхї народу, у чому через рік-два (якщо не раніше) всі переконаються. Хотів би помилитися, але навряд чи…
до 33317 March 2014 12:01 (3 год. назад)
А хіба правдивість базується на припущеннях? Та й сам автор зізнається, що «Які плани у цієї верхівки щодо України ми не знаємо.» А не знаєте, так не фантазуйте. І ще скажіть: а що Я. і Т. сьогодні роблять не так, які їхні кроки вже стали для України «нищівними»? і Що той же Турчинов встигне скоїти «нищівного» до 25 травня, коли він віддасть булаву новому президенту? Та й подальша доля Яценюка на перших посадах ще під великим питанням
77719 March 2014 11:14 (3 год. назад)
Посмотрите вокруг и все станет ясно. Чей заказ и кто исполнитель в Украине. Кому разрешено бомбить города и села, убивать мирных людей, а кто-то сразу агрессор. Учите матчасть.
33316 March 2014 19:26 (3 год. назад)
Правдива стаття! На жаль, укранців за роки незалежності відучили чути правду, брехнею забили вуха. Всякі гетьмани були у нас, а от сектантів — та ще й такого рівня — ще не було. Тривожно, хоча поки що мало хто усвідомлює страшну загрозу, ща насунулася на Україну… Спасибі Гвоздику за мужність!
123802 April 2014 15:24 (3 год. назад)
А зеки так прям лучше??? Бред а не статья. Если бы Я и Т что-то и хотели поиметь с Украины, то баллотировались бы в президенты, а в данном случае пытаются выгребать говно, извините за выражение, после предыдущей власти
IrinaIrina30 April 2014 22:19 (2 год. назад)
Ну и наивняк! Зачем им идти в президенты, ведь это же отвечать надо потом, а так все тип-топ! А говно они выгребать никогда не будут, на Гераклов мало похожи!!!
55528 April 2014 16:34 (2 год. назад)
Какое говно? То что на майдане? Реально дерьма насобиралось!
Добавить комментарийПоследние новости

ПФК «Суми» програє вдома, «Нафтовик» — на виїзді

23 апреля 2017 08:03 ПФК «Суми» програє вдома, «Нафтовик» — на виїзді

Cумщина – серед семи областей України, де впроваджується пілотний проект квартальних он-лайн аукціонів з продажу лісу

21 апреля 2017 14:11 Cумщина – серед семи областей України, де впроваджується пілотний проект квартальних он-лайн аукціонів з продажу лісу

У Сумській області СБУ затримала підозрюваного у привласненні коштів Нацбанку в сумі майже 800 млн. грн.

21 апреля 2017 14:03 У Сумській області СБУ затримала підозрюваного у привласненні коштів Нацбанку в сумі майже 800 млн. грн.

Сьогодні у Сумах відкривається XXIX міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат» (АФІША)

21 апреля 2017 12:33 Сьогодні у Сумах відкривається XXIX міжнародний фестиваль авторської пісні «Булат» (АФІША)

Чи скористається завтра ПФК «Суми» шансом залишитися в Першій лізі?

21 апреля 2017 11:31 Чи скористається завтра ПФК «Суми» шансом залишитися в Першій лізі?

Менш, ніж за добу, вул. Івана Сірка «відзначилася» двома ДТП з тяжкими наслідками

21 апреля 2017 10:42 Менш, ніж за добу, вул. Івана Сірка «відзначилася» двома ДТП з тяжкими наслідками

Як виглядає наркопритон по-сумські (ФОТО)

21 апреля 2017 09:22 Як виглядає наркопритон по-сумські (ФОТО)