Діти Сумщини зустріли Різдво біля митрополичої ялинки в Києві (ВІДЕО)

Вже п’ятнацятий рік поспіль діти з Глухівщини, Путивльщини, Кролевеччини, Ямпільщини, Середино-Будщини, Конотопщини і Шосткинщини їдуть на цей захід, аби особисто почути вітання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, зануритись у справжню різдвяну атмосферу та просто добре провести час.  

«Любий друже! Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви, запрошує тебе до участі у благодійній Різдвяній ялинці «Різдвяний вертеп», яка відбудеться у Національній опері України 7 січня 2018 року» – листівки із таким запрошенням цьогоріч отримали 104 дітей із різних міст і сіл північних районів Сумщини.

Свято для дітей було організовано вже з порогу: у фойє Національної опери розмістили декілька тематичних локацій, де провели різноманітні майстер-класи. Діти також наживо послухали класичну музику, а в коридорах маленьких гостей вітали різноманітні казкові герої.
«Різдво нагадує нам, що ми всі – діти Бога, Який прийшов на землю», – наголосив на відкритті митрополит Онуфрій.
Після цього гості змогли насолодитися яскравим і якісним концертом, який для них підготували команди таких відомих телешоу, як «Україна має таланти» та «X-Фактор». Після насиченої програми діти отримали солодкі подарунки. Але найголовніше – вони мають яскраві враження, якими будуть з радістю ділились ще довгий час.

– Це було так круто! Ми багато з ким познайомились з інших міст, дуже сподобалися казкові герої, концерт. Мені особисто запам’яталися неперевершені акробати і жонглери. На Різдвяну ялинку я вже їжджу втретє, але кожного разу все зовсім по-іншому, – розповідає вихованець Духовно-просвітницького центру при Трьох-Анастасіївському соборі 15-річний Святослав Карпенко.

– Я була в Києві вперше, нас троє, тому батькам важко самим зробити нам такі подарунки, кудись їздити. Ми були чемними цілий рік, допомагали, гарно вчились, і несподівано отримали таке запрошення. Це було справжнє чудо! – ділиться 13-річна Вікторія з Путивльського району.

Нагадаємо, кожного року організатори намагаються створити свято для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів і для тих, хто не має можливості святково зустріти Різдво Христове. Цього року Митрополичу ялинку відвідали юні гості з різних регіонів України, у тому числі з територій, де відбуваються військові дії. Поїздка у столицю дитячої делегації з наших районів стала можлива за сприяння народного депутата Андрія Деркача.

Джерело: https://nedelya.info/news/item/7259-mi-vsi-diti-boga

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.