Нові подробиці вбивства екс-депутата Анатолія Жука повідомили на брифінгу в прокуратурі

Сьогодні, 3 серпня, керівник Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний та начальник Сумського міського відділу поліції Павло Карабута провели брифінг з приводу вчорашнього вбивства Анатолія Жука.

На ньому повідомили, що смерть Анатолія Жука сталася близько 18.00. Валерій Могильний сказав, що Жука застрелили, коли він спав на карематі у дворі свого будинку. Незадовго до вбивства в будинку Анатолія Жука на 2-му поверсі сталася пожежа. Що саме загорілося і чому, повідомити відмовився. За його словами, пожежа була невеликою, і Анатолій Жук загасив його самостійно, після чого вийшов на подвір’я і приліг відпочити на карематі.

Пістолет, знайдений на місці вбивства, чеського виробництва «CZ». Також Валерій Могильний відмовився сказати, скільки пострілів було і скільки гільз знайдено на місці злочину. Повідомив тільки, що Жук помер від двох вогнепальних поранень – в спину в район серця і в ліву скроню. Розглядається кілька версій вбивства, як на побутовому грунті, так і версія замовного вбивства.

У Анатолія Жука залишилися дружина і дочка. Де була сім’я під час вбивства прокурор не повідомив. На всі інші питання, також не було відповіді. Валерій  Могильний послався на таємницю слідства.

Знайомі Анатолія Жука розповідають, що на своїй сторінці в Фейсбуці за кілька днів до вбивства він викладав скріни переписки, в якій йому погрожували. Однак потім їх видалив. Зараз цих скринів на ФБ немає.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/243950

Деякі ЗМІ висувають свої версії вбивства. За однією з них причиною загибелі Анатолія Жука міг бути конфлікт із першим заступником міського голови Сум Володимиром Войтенком, нардепом який претендує стати наступним після Олега Медуниці нардепом від Сум.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.