«Всім було весело!» Селами Сумщини мандрує пересувний цирк на колесах

За підтримки київського ДП  «Дирекція пересувних циркових колективів України» до Сумської області завітав цирковий колектив «Промінь». Столичну шоу-програму 9-г о липня вже побачили жителі Боромлянської обєднаної територіальної громади.   Попри спекотну погоду під куполом цирку зібралося майже півтисячі глядачів. Серед гостей як сільська малеча, так і діти, що приїхали до бабусі на канікули. 

Виступи для дітей готували жонглери, еквілібристи, клоуни, повітряні гімнасти, велофігуристи, силові акробати та фокусники. Усі разом називають себе дружньою цирковою родиною.

«Нашій дирекції більше 70-ти років. Звісно цей колектив не такий древній. Кожного літа ми беремо на практику новачків із київської студії. Команда збірна з різних куточків країни. Тут не тільки київські коміки. Ми об’єднали як Захід, так і Схід. Долучили й майстрів із Півдня. Основних артистів чоловік вісім і невеличка група тварин. Із ними ми гастролюємо всією Україною», – говорить комік Київського державного цирку Володимир Матц.

Як зізнаються юні глядачі, найбільше чекали на виступи зі зміями. В тамтешньому «звірополісі» собачки, голуби, змії, морські свинки, кролики. А от дотепними жартами публіку забезпечив клоун Вовчик. Не обійшлося і без інтерактиву з гостями: кожен міг побувати на сцені та спробувати себе в ролі циркового артиста.

«Мабуть, я один із перших, хто купив тут квиток. Мені дістався перший ряд, тому коли клоун запропонував вийти на сцену і взяти участь у конкурсі, я з радістю погодився. Звичайно,  хвилювання трохи було, однак публіка підтримала аплодисментами та сміхом. Обруч крутити не вмію, але хіба то головне. Добре, що всім було весело», – ділиться враженнями маленький боромлянин Ігор Яресько.

На веселунів чекало шоу мильних бульбашок, світловий перформанс, традиційний попкорн із солодкою ватою та сувенірна продукція цирку. Кожен охочий міг зробити фото на пам’ять із ласими до позування тваринами.

«Не пам’ятаю, коли востаннє була в цирку. Добре, що цього разу не прийшлося нікуди їхати, аби побачити гарну виставу: циркачі самі до нас приїхали. Я тут разом із онучкою. Спочатку не хотіла йти, але тепер ні краплі не шкодую. Оскільки я колишній учитель фізичної культури, то знаю, як важко досягати таких результатів, як нам сьогодні показала повітряна гімнастка. Шоу заслуговує сьогоднішніх оплесків», – коментує виступ артистів тамтешня жителька Людмила Куц.

Загалом програма тривала майже дві години. Наступної суботи із запальним настроєм та новою цирковою феєрією артистів чекають у Низах. Далі на черзі Лебедин. Зустрічайте Київський цирк на колесах у своєму місті та діліться враженнями від побаченого з нами.

Софія Постолатій для Xpress. Фото автора.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.