Яка на смак Сумщина будемо дізнаватися із 7 по 14 січня

На Сумщині вперше пройде гастрономічний фестиваль “Слобожанські смаки”. Дізнатися яка на смак Сумщина та обрати найсмачнішу страву нашого краю можна буде з 7 до 14 січня у ресторанах Сум. У конкурсі на найкращу автентичну слобожанську страву беруть участь ресторани: Здибанка, Іль де Франс, Карпатська колиба, Козацька броварня, Simbiosi, Старий млин, Testo, Шалена шкварка, Шафран, Family.

«Туристична привабливість регіону формується з багатьох складових, і серед них чільне місце займає гастрономічнимй туризм. Тому ми вирішили спробувати провести гастрофест на Сумщині і запропонувати землякам спробувати автентичні страви нашої слобожанської кухні і шляхом голосування обрати страву, яка найбільше сподобається», – говорить начальник відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації Юрій Гладенко.

«Думка подібного фестивалю виникла ще два роки тому, але тоді далі ідеї не пішло, ресторани не відгукнулися. Цього ж року нам вдалося зацікавити рестораторів. До роботи підключилися й історики та технологи, які шукали стародавні рецепти Слобожанської кухні та адаптували їх до сучасності», – розповів керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Представники ресторацій Денис Полах та Денис Курносов повідомили, що ресторани-учасники фестивалю підготували спеціальне меню з п’яти автентичних слобожанських страв. За кращу з них можна буде проголосувати тут же в ресторані, а ще родини можуть запропонувати власні рецепти страв, що їх готують чи готували на Слобожанщині. І хто зна, можливо саме ваша страва з’явиться в меню якогось із ресторанів.

Відкриття фестивалю відбудеться на Різдво – 7 січня о 16 годині на ярмарку «Трибуна» ( стадіон Ювілейний), а не у Покровському сквері, як було заявлено раніше.

У програмі: – традиційний вертеп від колядників із різних міст України, – різдвяні конкурси та розваги, гастро-ярмарок, гарячі напої, фотозона.

А ще багато призів і не менше позитивних емоцій.

Організатори говорять, що хочуть подібний фестиаль провести ще й навесні та влітку. Отож, смаки Слобожанщини ще здивують не раз.

Світлана Шовкопляс

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.