Міжнародна Торгова Палата ICC UKRAINE відзначила своє 20-річчя

Міжнародна Торгова Палата ICC UKRAINE, уповноважена Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  підприємництва та сприяти розвитку міжнародної торгівлі і співробітництва відзначила своє 20-річчя.  Участь у святкових заходах взяли посли з багатьох країн світу, дипломати, керівники міністерств і відомств, народні депутати України, представники бізнес-кіл та громадськості.   

З нагоди ювілею своє вітання ІСС UKRAINE надіслав Премєр-міністр України Володимир Гройсман:

« Від імені Уряду України та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди 20-річниці заснування Національного комітету Міжнародної Торгової Палати в Україні.

Саме у 1998 році від початку діяльності ІСС Ukraine докладено багато зусиль і вжито конкретних заходів для зміцнення важливості України у глобальній економіці. Сьогодні ІСС Ukraine продовжує відігравати провідну роль у зміцненні економічного потенціалу держави через впровадження кращих світових практик ведення сучасного глобального бізнесу, заохочуючи загальновизнані інструменти поглиблення ділових контактів та ведення прозорого і відвертого діалогу між підприємницькими колами країни та зарубіжними партнерами.

Уряд України у практичній площині реалізує амбітне завдання забезпечити бізнес найбільш комфортними умовами для його сталого розвитку, чітко усвідомлюючи, що це є базовою засадою економічного зростання країни та важливою складовою підвищення добробуту населення.

ІСС Ukraine взяв на себе дуже відповідальне завдання – постійно інформувати гілку виконавчої влади про сучасні тенденції та позицію глобального бізнесу, створюючи тим самим передумови надійного діалогу між владою та бізнесом виключно на партнерських засадах – з метою досягнення єдиної мети.

За 20 років свого існування ІСС Ukraine перетворився у надійного помічника і партнера Уряду України, перш за все у практичній допомозі у просуванні українських товарів на ринки зарубіжних країн, опанування нових ринків збуту в інтересах національних підприємств, супроводження регіональних інвестиційних проектів та активної роботи зі своїми партнерами у 90 країнах світу де Міжнародна Торгова Палата представлена мережею Національних Комітетів.

Свідченням цього є неодноразові неодноразові рішення керівництва МТП, що ІСС Ukraine впевнено входить до 10-ти найбільш динамічно прогресуючих Національних Комітетів МТП завдяки виваженій стратегії діяльності і чіткому керівництву.

Щиро бажаю нових здобутків. Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман».

Під час урочистих заходів з нагоди 20-річчя ІСС Ukraine, Президент УНК МТП Володимир Щелкунов поінформував, що нині головними бренд-програмами є «Партнерство країн» – сприяння у розвитку зовнішньоекономічної діяльності через мережу партнерів у 94 країнах світу, «GREENERGY Initiative» – формування політики та реалізації проектів розвитку «зеленої економіки» в Україні. «Єдине вікно-локальне рішення» – спрощення процедур міжнародної торгівлі. При цьому ІСС Ukraine системно розвивається, і вже найближчим часом будуть презентовані нові напрямки, які мають сприяти розвитку вітчизняного бізнесу. Це і підтримка малих та середніх підприємств, школа бізнесу, інформаційний портал, тощо.

Мері Келлі Директор Департаменту Міжнародної Торгової Палати по роботі з Національними комітетами МТП підкреслила, що ІСС Ukraine входить в 10 самих активних і впливових НК з усіх які входять в МТП.

Леонід Козаченко,  депутат Верховної Ради України, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент Української аграрної конфедерації відзначив, активну роль ІСС Ukraine у допомозі в розробці вітчизняного законодавства, яке сприяє розвитку підприємницького середовища в Україні, впровадження міжнародних норма та правил торгівлі.

Заступник Міністра Економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко зазначив, що ІСС Ukraine, як громадська організація завжди є міцною опорою, для уряду в його економічній політиці.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.