Комунізм у Сумах – це діючий мер плюс обговорення програм енергозбереження (П’єса на 12 осіб)

Xpress продовжує серію публікацій в жанрі документальної п’єси, матеріалом для яких є ваші коментарі у Facebook до актуальних у суспільстві постів. Цього разу приводом для нової публікації став пост міського голови Сум Олександра Лисенка від 19 лютого про проект капітального ремонту дитячих лікарень міста – Святої Зінаїди на вул. Троїцькій та по вул. Івана Сірка –  під заголовком «Сумські лікарні мають бути не лише красивими, а й комфортними для пацієнтів і працівників».

Отож, починаємо з монологу міського голови:

Олександр Лисенко: Сумські лікарні мають бути не лише красивими, а й комфортними для пацієнтів і працівників.Над цим працюємо. Й успішно.

Сьогодні говорив із представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та компанії iC consulenten про реалізацію проекту з термомодернізації (капітального ремонту) будівель дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди на вул. Троїцькій та вул. Івана Сірка.

Також досягли попередніх домовленостей з корпорацією щодо підготовки проектної заявки «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми» за новою Програмою фінансування з Інвестиційного фонду сусідства ЄС. За рахунок кредитних коштів НЕФКО в сумі майже 1,3 млн євро та грантових коштів ЄС у сумі майже 250 тис. євро плануємо профінансувати реконструкцію окремих споруд та заміну деякого обладнання міських очисних споруд.

А завдяки співпраці з проектом GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» було проведено енергоаудити у 7-ми сумських медичних закладах та визначено пілотний проект для реалізації за рахунок грантових коштів GIZ (300 тис. євро) щодо ефективної термомодернізації (капітального ремонту) будівлі стаціонару дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди. Торік у грудні отримали перший транш – 120 тис. євро.

Дякую керівництву та працівникам департаменту фінансів, економіки та інвестицій за роботу в напрямку налагодження співпраці з міжнародними фінансовими організаціями».

Микола Сурженко: Поїдь у Тростянець, глянь, що таке результати. Балабол.

Дмитрий Владимирович:  Неврология 4 больницы как всегда в пролете….

Роман Жуков Вы выше поднимались первого этажа больницы Св. Зинаиды?

Алена Левченко:  Закрыть пульмонологическое отделение в детской областной (на Веретеновке) кому это комфортно?

Юлия Гавриленко:  Понимаю, что сразу все сделать невозможно. Обратите внимание на гинекологию на Троицкой – это ужас какой-то. Никаких условий для женщин, а ведь они там лежат в надежде сохранить свою беременность. А 4 поликлиника на Ковпака? Когда она видела ремонт? Просто кошмар!

Александр Калашник:  Лежал в онко, это какой то пи…ец, я не знаю на каком энтузиазме там работает медперсонал, дно дно дно , даже ниже дна!!! Слов нет…

Олександр Лисенко Alexandr Kalashnik: Згоден з Вами щодо проблеми по онкодиспансеру, наголошую що це обласний заклад, він не належить до сфери управління Сумської міської ради,але ми у минулому році виділяли кошти з міського бюджету, в цьому році коли обл.рада вивела з бюджету міста (доречі незаконно) 74 млн.грн.,я думаю що вони тепер мінімум 30 млн.грн.виділять саме на потреби онкодиспансеру ,це також наша до них пропозиція. Дякую.

Дмитрий Леунов Olexandr Lisenko:  А нічого, що в обласному диспансері лікується дууже багато людей з міста… Наголошую-, Багато ЛЮДЕЙ….. А Ви навіть в своєму пості бабло ділете… І це їх право-ЛЮДЕЙ лікуватися в НАЛЕЖНИХ умовах….. Дуже вам бажаю проникнутися цією проблемою із середини, та лікуватися саме в таких умовах….

Ніна Сніжко Olexandr Lisenko:  Я теж там лежала. Якщо 5-ти поверхову споруду ще привести в божий вид можна, то радіологію просто знести треба. Те, що там переживають люди в плісені, грибок, скотчем скріплені дірки в ліноліумі, це нічого не сказать. Люди сидять в черзі на опромінення, а над ними в стелі висить великий кусок шпаруна а на стіні під шпаруном ікона Божої матері. Єдине, що примушує не впасти у глибоку депресію це медперсонал. Низький їм уклін.

Sveta Bogdan:  На цей час тільки два обласних центра України активно співпрацюють по проекту партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях, приємно що один обласний центр – це Суми!( другий Чернігів). Це початок великої роботи з західними партнерами, добре що знайшлись люди яким не страшно взяти на себе відповідальність за цю справу. Маю надію, що дуже скоро наші лікарні стануть комфортними для пацієнтів та персоналу,

Олег Вахрушев:  Олександре Миколайович а як бути людям а точніше які були на сході і зараз там, які йдуть у відпустку і проходять мсек за 10 або 14 діб і їм кажуть прийдіть через тиждень і йдеш знову і кажуть зроби ксерокс і прийди ще за тиждень як це??
Або як учасники бойових дій або інваліди війни становляться у електронну чергу а тепер як розуміти є закон що передбачає інваліди війни Українсько москальської великої вітчизняної війни і т.д Повинні обслуговуватись поза чергово нє нада говорит шо «вас много развелось». Є питання – прошу бат Айдар Дніпро 1 ,ДУК ПС

Natalia Novak:  Сподіваюся, термомодернізація лікарні ім.Св.Зінаїди не полягає у тому, аби цю дивовижну пам’ятку архітектури обліпити пінопластом. Збережіть первозданну красу будівлі!

Завіса

P.S.  Повертаємося до поради Олександру Лисенку від Миколи Сурженка: «Поїдь у Тростянець, глянь, що таке результати».

Того ж дня, 19 лютого, виклав свій пост і міський голова Тростянця Юрій Бова: Новий сучасний італійський рентген апарат запрацював (курсив наш – Xpress) в тестовому режимі пусконаладки у Тростянецькій лікарні. Сучасна діагностика – головна мета нашої громади. І ми покроково наближаємося до неї, поступово наповнюючі наш заклад найновітнішим діагностичним обладнанням.

У грудні придбали біохімічний аналізатор крові.
В січні придбали рентрен апарат завдячуючи співпраці з Сумською обласною радою та облдержадміністрацією (особиста подяка Микола Клочко та Володимир Токар) вартістю 4 млн гривень, половину з яких виділено з міського бюджету Тростянецької ОТГ.
Швидко провели ремонт приміщення і сьогодні випробовуємо та налаштовуємо обладнання, а пацієнти матимуть змогу отримати якісні знімки.
Послуга буде бесплатною, лише відшкодування 30 грн за плівку пацієнтом».

Фото tribuna.sumy

Див. також попередyю п’єсу : Пенсіонерів – за борт! Сумчани про скасування безкоштовного проїзду в комунальному транспорті

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Комунізм у Сумах – це діючий мер плюс обговорення програм енергозбереження (П’єса на 12 осіб)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.