Як побудувати в Україні процвітаючу «Швейцарію Східної Європи». Вадим Рабінович про основні тези партії «За життя»

Україні треба визначитися, яку країну будувати, причому, на референдумі. З огляду на її географічне положення, партія «За життя» пропонує будувати нейтральну, незалежну, позаблокову Україну за типом Швейцарії, з пріоритетом економічних свобод і нових технологій. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі телеканалу NewsOne. «Швейцарія за рахунок географічного положення і правильно обраного курсу стала найбільш процвітаючою країною в світі. У нас ситуація ще краще, тому що Україна розташована між Сходом і Заходом, у нас колосальний транзитний потенціал, можливість зберігати гроші і тих, і інших», – підкреслив парламентарій.

«Врешті-решт, такої землі, як у нас, ніде в світі немає! У нас всередині країни величезне багатство, а ми бігаємо по світу з простягнутою рукою, приводимо до нас іноземних пройдисвітів і спилюємо власний ліс», – констатував політик.

Вадим Рабінович впевнений, що гідною відповіддю на дії нинішнього керівництва України буде побудова української держави на швейцарський манер – нейтральної, позаблокової, банківської країни з високою платоспроможністю громадян.

«Ми пропонуємо будувати країну по швейцарському типу, тому що нам потрібна нейтральна країна для припинення війни, позаблокова для того, щоб ми не ставали «яблуком розбрату» на геополітичній арені, і тому, що у нас є шанси стати банківською країною для зберігання західних і східних капіталів. Я засинаю і бачу таку Україну, тому, що я знаю, що нам для побудови такої країни потрібна дрібниця – вигнати горлопанів, економічних дурнів і навести порядок!», – резюмував Вадим Рабінович.

Звільнити пенсіонерів від плати за комунальні послуги

Такий порядок, зокрема, на думку депутата, треба навести у тарифній політиці.  Тарифи необхідно привести у відповідність з платоспроможністю українців, бо зараз частка комунальних послуг в доходах громадян становить понад 30% і в кілька разів перевищує аналогічний показник у Німеччині чи Ізраїлі. А пенсіонерів взагалі слід звільнити від плати за комунальні послуги, і подібний законопроект поданий мною в Раду, – зазначає лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

Парламентарій переконаний: з огляду на обсяги видобутку природного газу в Україні, ми можемо дозволити собі зниження тарифів, а також їх скасування для людей пенсійного віку, як це зроблено в деяких сусідніх країнах.

«Ми з вами видобуваємо 20,4 млрд. кубів газу. За конституцією це наш національний газ. Всі ми разом, з усіма бюджетними організаціями, споживаємо лише 15,4 млрд. за собівартістю 2,5 тис. грн.», – заявляє лідер партії «За життя».

«Якщо цей газ власного видобутку направити на потреби населення, то, звичайно, ціна може бути знижена в 2-3 рази, і при цьому видобуток газу залишиться рентабельним», – упевнений екс-міністр економіки України, член партії «За життя» Віктор Суслов .

Автоматично зі зниженням тарифів на газ знизяться і тарифи на тепло і гаряче водопостачання. А з пенсіонерів в партії «За життя» пропонують взагалі зняти комуналку, і гасити її за рахунок субсидій держбюджету.

Що пропонує партія «За життя». Головні тези

Після виборів, і це перше наше зобов’язання – протягом 3-ох місяців провести референдум по 10 основних питаннях: тип держави, територіальний устрій, участь у блоках чи союзах…. Люди самі повинні визначитися, і за побажанням людей ми повинні будувати країну, вважає Вадим Рабінович.

Найголовніше, що потрібно зробити – зупинити війну на Донбасі і встановити мир в Україні, цим потрібно зайнятися в першу чергу.

Створити свій «український національний земельний банк» і здавати наші землі в довгострокову оренду українським і зарубіжним аграріям. Це принесе в бюджет щорічно приблизно 6 млрд. доларів!

Шлях високих технологій це – шлях в майбутнє. Нам потрібно відійти від сировинної моделі розвитку України. Створювати технологічні хаби, розвивати свій науковий і технологічний потенціал.

Відновлення економічних зв’язків з країнами СНД. За ці роки прямі експортні втрати, зокрема, з Росією склали 38 млрд $. Угода про асоціацію не заповнила ці втрати. Торгувати треба з усіма – це здоровий економічний підхід.

Боротьба з корупцією – найважливіший пункт програми. Перше – заборонити держ.компаніям працювати з офшорами. Друге – партія, що перемогла на виборах, формує економічний блок, опозиція – бере під контроль силові структури. Третє – виборність суддів на місцях і призначення їх на певний термін.

Обмежити каденцію терміну народних депутатів – до одного.

Повернути стратегічно важливі об’єкти в державну власність, зокрема нафто-газовидобувну галузь – це дозволить знизити тарифи в три рази!

«Ми розробили унікальний інструмент – договір, який буде підписувати партія «За життя» з виборцями в усіх областях, за яким ми передаємо їм юридичне право, в разі невиконання хоча б одного зобов’язання – відкликати нас з парламенту», – наголосив Вадим Рабінович..

Ольга Акіншина

Опубліковано на засадах політичної реклами

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.