Вадим Рабінович: Неважливо, хто буде наступним президентом, – важливо, чи зможе він змінити життя людей на краще

 «Новообраний президент нічого не зможе без підтримки парламенту. Він, звичайно, буде всіма силами, своїм авторитетом намагатися утримувати за собою парламент, підтягувати туди свою фракцію і зможе призначити на посади лише кілька фігур. Але неважливо, хто буде президентом, якщо у нього не буде кардинально іншого підходу в управлінні країною, якщо він не має поняття, що відбувається з економікою і як її підняти, щоб люди стали краще жити». Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

Лідер партії «За життя» заявив, що у нього є план по «оздоровленню країни», з яким він піде на вибори, і який він має намір втілити в життя за три місяці після перемоги.

«Нам потрібен один рік для того, щоб підняти країну. Ми дамо людям нормальну пенсію і зарплату. Ми можемо вже зараз створити земельний банк, куди вкласти наші чорноземи, нікому їх не продаючи, і отримувати від державної землі прибуток в 6 млрд. на рік! Врегулювання питань з корупцією на митниці за нашими підрахунками принесе в скарбницю ще 5 млрд. Цих 11 млрд. нам з головою вистачить для того, щоб виправити ситуацію з пенсіонерами і бюджетниками, підтримати їх, підняти зарплати і пенсії!», – впевнений народний депутат .

«У моїй програмі і програмі партії «За життя» буде чотири пункти, за виконання яких я відповідаю своєю політичною кар’єрою. Якщо через три місяці після перемоги нашої партії на виборах ці пункти не будуть виконані, я піду з політики. Ми в три рази знизимо тарифи, тому, що націоналізуємо газотранспортні і газодобувні сфери, повернемо власний газ народу, в три рази піднімемо пенсії, в три рази піднімемо мінімальну зарплату, а також побудуємо необхідну кількість житла для переселенців … І це не популізм, а елементарні економічні дії! », – підкреслив Вадим Рабінович.

«Я ніколи не був в політиці, у мене немає маніакального прагнення потрапити в високий кабінет. Я пішов в політику тільки тому, що хочу вкласти себе в свою країну, щоб мої діти і внуки жили в процвітаючій Україні. Сьогодні соціологія показує, що різниця між потенційними кандидатами в Президенти становить 1-2%, а ось тих, хто не визначився, за кого голосуватиме – півкраїни! При цьому антирейтинг у всіх, хто давно у владі, дуже високий, у мене ж він мінімальний! Якщо у Юрія Бойка, наприклад, рівень недовіри коливається на рівні 74%, то у мене не перевищує 44%. І це говорить про прозорливість українського народу, про те, що люди побачили прогресивність програми партії «За життя» … Я хочу змінити Україну, і ми це зробимо, ми переможемо! », – резюмував Вадим Рабінович.

«Ми хочемо зробити національною ідеєю України економічне відродження»

«Наш підхід дуже простий. Згідно з програмою партії «За життя», ми хочемо побудувати в Україні «Швейцарію Східної Європи». Ми хочемо зробити національною ідеєю України економічне відродження і використовувати наше унікальне розташування для потужного розвитку країни. Ми хочемо побудувати країну, яка стане майданчиком для взаємодії Сходу і Заходу. І у нас є для цього всі можливості!», – впевнений політик.

Він розповів, що для реалізації програми партії «За життя» в команду будуть набиратися як досвідчені політики, так і нові люди.

«Якусь частину людей, які вже були в політиці, мають напрацьовані зв’язки, я обов’язково буду брати в свою команду. Але ми будемо набирати і дуже багато нових людей. Зокрема, в кінці місяця ви побачите на телеканалі «112-Україна» програму-шоу «Кандидат». Це унікальний для нашої країни проект, такий соціальний ліфт, де на очах у телеглядачів звичайна людина з народу увійде в нашу партію і стане народним депутатом», – зазначив парламентарій.

Лідер партії «За життя» також підкреслив, що для досягнення економічного процвітання країною треба управляти як великою корпорацією.

«Тут справа не в прізвищах. Нам потрібно на кожен напрямок поставити кращого менеджера, як у великій корпорації. І призначати на ключові пости не кума, чи свата, а того, хто краще за всіх впорається з поставленими завданнями. Саме так живуть найбільші світові компанії. Ті ж Google і Amazon були маленькими компаніями, а сьогодні їх річний бюджет більше бюджету України. Все тому, що вони приймають правильні, економічно вивірені рішення. А у нас – бюрократичний апарат 350 тис. осіб. Навіщо вони все нам потрібні?», – резюмував Вадим Рабінович.

Опубліковано на засадах політичної реклами

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.