Безкоштовні печеньки і розпливчасті відповіді. Репортаж про зустріч нардепа Олега Медуниці з виборцями

У неділю, 17 лютого, у Сумах  в актовому залі ПТУ-16 народний депутат України Олег Медуниця зустрівся з сумчанами. Інтерес до цього спілкування підігріло опубліковане напередодні фото оголошення про зустріч, в яуому як на важливу її складову вказувалося на роботу буфету. Прозорливі читачі відразу запідозрили в цьому підкуп вибрців, і, забігаючи наперед, скажемо, що не помилилися. Сам Олег Медунця від оголошення відхрестився і сказав, що про зустріч йому нічого невідомо(!?). Однак вона таки відбулася. Своїми враженнями від неї поділився у Facebook журналіст Михаил Курочкин.

ФЕЙК або НЕ ФЕЙК ось в чому питання

Вчора в соцмережах розмістили оголошення про те, що Медуниця буде спілкуватися з сумчанами. Перше, що кинулося в очі, це час 9:15 ранку і ще КОЗИРЬ «буде працювати буфет».

Чому так рано, коли у вихідний день багато людей в цей час тільки но прокидаються? Ну та це другорядне. А ось роздача печенек, ця новина викликала неоднозначну думку. Навіть деякі прихильники нардепа, написали, що якщо це правда, то це зашквар. Але чесно кажучи, судячи з того, що на сторінці депутата ніяких анонсів заходу не було і те, що він написав пізніше про те «що поняття не має, хто розмістив ці оголошення» наштовхували на думку про те, що це фейк. Але вирішив таки поїхати і подивитися.

О 8:45 люди стали збиратися біля будівлі ПТУ. Підійшов до однієї групи, потім другої і питаю:  «Ви на зустріч з нардепом?», Відповідали «Ні». Дивно. Зайшов у фойє та запитав у охорони, кажуть «Так, зустріч буде і саме з Медуницею». Хм..Нардеп ж писав, що не знає …

Тут же чую розмови між людьми «Ти скільки загітувала?». Потім запрацював безкоштовний буфет.. Самообслуговування! Пий і їж скільки влізе.  Підкуп?

Тільки став знімати, підійшов чоловік і сказав, це не Медуниці ідея, це у нас тут пункт обігріву. Загалом, ті, хто проживає в Курському мікрорайоні, знайте, що в ПТУ-16 є пункт обігріву. По вихідним! Чай, печеньки, вибір є, лимонад.

Пішли в зал. Відразу ж з’явилися люди на одязі яких написано «Команда Порошенко». Опа ча, опа на!!!  З недавнього часу ходять чутки,  що БПП і Олег В’ячеславович в одній зв’язці, не вірю, не вірив, не хочу вірити … Але в випадковості вірю ще менше. Але інформація не перевірена, так що за чисту монету не брати.

МИ ЙДЕМО СВОЇМ ШЛЯХОМ

Нардеп запізнився на 15 хвилин. Відразу ж почав з досягнень влади: дороги, армія, реформи освіти. Анонсував збільшення пенсії на 15%,  тому що змогли в минулому році ВВП підняти. Але золотих гір не обіцяв, розкритикував всіх кандидатів в президенти, які обіцяють, щось знизити, або збільшити. Розповів, як важко наповнювати бюджет і що попередники залишили країну з великими боргами. Про те, що підприємства закриваються, скорочення, немає роботи, і те що борг країни став в кілька разів більше Олег В’ячеславович скромно промовчав.Загалом, в своєму короткому зверненні він дав зрозуміти, що все буде, але не скоро, але напрямок правильний.

Прийшла пора ставити питання. Ви знаєте був упевнений, що в залі зібралися прихильники і зараз почнуть правильні питання задавати. А ні, все як треба йшло. Прийшла і моя черга. Поцікавився про те, як же так виходить, що коли все повинні терпіти і сподіватися, чиновникам, міністрам і тп зарплата висока, а народу дЮЛЯ.  Адже якщо є дефіцит бюджету, то терпіти повинні всі і десь треба урізати витрати. Нагадав про пенсії, відсутності роботи і т.п. Поставив пряме питання, чи вважає він, що нас знову обдурили?

Ті, хто дивився відео, напевно почули його відповідь. «Міша, ти працюєшь у  «Вашому Шансі», а у цього видання проросійська позиція». МАЯЧНЯ!!!

Говорити правду проросійська позиція?

Коротше, нардеп не відповівши на запитання, відразу став слухати наступне питання із залу. Всі відповіді були розмитими. Чітко він відповів тільки на одне  питання, а саме, скільки виділено з бюджету на діяльність Народного фронту? 100 000 000 гривень !!!!!! Цуко !!! А всього 400 000 000 на всіх …

Карл !!! Ми їх утримуємо, хоча вихлопу для країни НУЛЬ!

Сумчанка 40+ задала питання про те, що робити тим, хто не може знайти роботу, так як беруть молодих, а ті, кому за 40 не потрібні. Відповідь шикарна:  «Треба постаратися знайти роботу.. Їхати в інше місто … або зовсім виїхати». Це говорить людина, яка по суті тільки 6 років пропрацював викладачем, а потім чиновник і як результат нардеп.

Ось треба б зробити так, щоб Медуниця почав шукати роботу. Просту, на мінімалці (як і рекомендував іншим на зібранні) Я власне більше інших його поважаю за простоту, але він опозиціонер,  йому треба бути не при владі, а на громадських засадах контролювати її. Тоді результат буде більше.

ДО ЧОГО ВСЕ БУЛО?

Власне кілька запитань,  і Медуниця сказав «Все, кінець». Це був не звіт про діяльність, не агітація за себе або когось.Що  це взагалі було? І головне за чий рахунок? Установа то не приватна.

Люди пішли незадоволені почутим.До зупинки йшов з великою групою людей із залу і вони бурхливо обговорювали почуте. Шкода, що нардеп не чув..Я писати не буду, бо не повірить ніхто, але слова малоприємні та нецензурні,  і,  врешті решт чую запитання (люди між собою):  так за кого голосувати? За ЗЕ !! І всі дружно, так-так, пофіг що актор і т.п. Так що Зеленський повинен заплатити організаторам зустрічі з нардепом.

Що стосується печенЄк, то на виході із залу бабульки повернулися до буфету і відразу в сумки никати … Ну що можу сказати, хоч провітрився, людей побачив».

ВІДЕО ЗУСТРІЧІ:

Медуница все таки пришёл, а говорил что обман

Gepostet von Виталий Луговский am Samstag, 16. Februar 2019

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.