Андрій Фролков: «Якщо сумчани 11 серпня не скажуть свого слова, то платитимуть за тепло удвічі більше» (ВІДЕО)

На думку громадських активістів, тарифи на теплопостачання від  «Сумитеплоенерго» в новому опалювальному сезоні невправденно завищені майже удвічі. Але довести це важко, оскільки підприємство відверто ігнорує громаду у гонитві за надприбутками і,  скоріш за все, вже «домовилося» із владою, що та не втручатиметься у цей процес. Є вірогідність того, що відкриті слухання з обговорення тарифів, до яких тепер  примушує «Сумитеплоенерго» закон, і які мають відбутися 11 серпня, будуть сфальсифіковані.  Тож, скільки платитимуть за тепло сумчани у сезоні 2017-2018, говорить  голова громадської експертної комісії Андрій Фролков, залежить від їх активності в цей день.

Нагадаємо, що перші відкриті слухання, які “Сумитеплоенерго” провело”  4 серпня, пройшли без оговорення їх фахівцями громадських організацій, які на знак протесту через порушення процедури і штучно створенні перепони  для обговорення, покинули маленьку конференц-залу готелю Reikartz.

Про те, скільки за підрахунками спеціалістів насправді коштує гігакалорія  у Сумах, чи відповідають обсяги заміни мереж реальним можливостям підприємства та чому “Сумитеплоенерго” порушує процедуру відкритих слухань Андрій Фролков розповів 7 серпня у програмі “Відверта розмова” на телеканалі “ATV”:

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.