Так тримати! Травневі старти юних кіннотників Сумщини

Перша половина травня була насиченою спортивними змаганнями для юних кіннотників Сумщини.  11-14 травня 2017 р. м. Жашків приймало спортсменів з виїздки. Сумську область представляли вершники Сумської кінної ДЮСШ: у двох категоріях: діти та юнаки.

В командному заліку «діти»( Катерина Очкуренко, Анна Гунько та Софія Савченко) посіли 3-тє місце.  Високий 4-й результат показала у перший день Анна Гунько на Холмі  у програмі «Попередній приз В». В особистому заліку юні спортсменки зайняли 10-11 місця.

В категорії «юнаки»  добрі результати показали Софія Францева на Флауер Ненсі та Єлизавета Лемешева на Тібеті. В цьому році вони кваліфікувались до Фрістайлу, та підтвердили свої спортивні розряди (кмс) на змаганнях національного рівня. Саме Фрістайл видався найуспішнішим для «юнаків», Софія Францева посіла 8 місце.

Наступний тиждень (18- 21 травня 2017 р) був хвилюючим для юних спортсменів-конкуристів. З кожним днем команда «дітей» показувала кращий результат, хвилювання від першого старту вщухали поступово, а впевненість відчувалась більше. Олексій Лободу виборов треє  місце в маршруті «Гран ҐПрі» для групи «В» в категорії «діти» з висотою бар’єрів 115 см.  Катерина  Очкуренко пройшла перший маршрут рівно, без порушень перешкод, отримавши лише 1 штрафне очко за перевищення норми часу.

«Юнакам»  пощастило трохи менше.  Поліна Барабанова та Вірджинія не змогли кваліфікуватись у Гран Прі, проте добре пройшли маршрут 130 см у перший день змагань з результатом у 4 штрафних. Менш пощастило Аміні Глазун і Даніеллі Чумаковій (КСК «Суми»). І хоча вони не пройшли кваліфікацію для участі у подальших днях змагань, проте  отримали безцінний досвід, нові враження та перевірку своїх сил та контакту з чотириногим пертнером.

Найкращий результат серед «юнакі№  сумської команди показав спортсмен КСК «Шостка» Микола Пилипейко на коні Баш. 5-те місце у двогітовому маршруті 130-135 см та виконання нормативу КМС  – гарні досягнення для цієї спортивної пари та нашої області в цілому.

Ми пишаємось нашими такими юними спортсменами, кожен з яких є гордістю для своїх батьків, тренерів та шкіл. Нові перемоги та звершення ще попереду, головне самовіддано та цілеспрямовано йти до своєї мети, чого і бажаємо всім кіннотникам Сумщини.