У Сумах відкрили новий сезон «Маленькі Cavalier’и»

Цими вихідними, 27-28 травня, маленькі вершники Сум перетворились на маленьких «кавальєрів» в рамках І етапу відкритих дитячих змагань з кінного спорту «Маленькі cavalier’и», які вже другий рік поспіль проходять на базі Сумської кінної ДЮСШ на Веретинівці. Для багатьох дітей це були перші старти. У змаганнях приймали участь діти, вихованці Сумської кінної ДЮСШ, від 9 до 14 років у програмах з виїздки та конкурі.

Для найменш досвідченіших, але не менш амбіційних маленьких спортсменів  – тест з виїздки «De –But», назва якого говорить сама за себе. Найкраще з ним впоралась Марія Кумер на коні Опера.

 

На фото Марія Кумер

У тестах «Попередній приз А» та «В» вершники були розподілені на дві категорії: серед  дітей 10-12р. перше місце в програмі «А» посіла Софія Книш (на верхньому фото), яка також завдячує своєму вдалому виступу Опері.

категорії «діти 13-14 р.» перемогла Олена Бага на коні Рісандро. У тесті «В» серед молодших діток (10-12 р) переможницею стала Дар’я Лемешева  на коні Девелі, а в групі 13-14 років – почесне перше місце вибороли Крістіна Ющук иа Фльор де Ліз.

Більш складний з рівнем «Командний приз» також має двох переможниць: в категорії діти 10-12 р. перемогла Альона Гринько на Холмі, а серед  дітей старшої групи (13-14р) перший результат показала учасниця Чемпіонату України серед дітей, Софія Савченко на Фокстроті.

Призи у програмі подолання перешкод розігрувались у двох маршрутах. У маршруті № 1 з висотою перешкод 50 см. перемогла Вікторія Слободенюк на коні Корвет. Висота другого маршруту (80 см.) підкорилась лише Олександру Птащенку, який також виступав на коні по кличці Корвет.

На фото: Олександр Птащенко

По завершенню програми змагань діти трохи попустували та повеселились під час «Веселих естафет». Спортивне свято відвідали вихованці спортивної школи з греко-римської боротьби.  Хлоп’ята показали невеличкий «майстер клас» для юних кіннотників та гостей заходу.

На церемонії нагородження також підвели підсумки щорічного творчого конкурсу. Юні таланти писали вірші, малювали та ліпили скульптури на кінну тематику. Всі учасники конкурсу  отримали солодкі призи від спонсорів.  Оргкомітет змагань висловлює щиру подяку: Колесник Валентині за яскраві рукотворні розетки, Спіцину Івану та Дмітрову Олександру за «солодке життя» маленьких спортсменів, президенту федерації кінного спорту Сумської області Аліфанову Миколі та приватному коневсласнику Цаплієнку Михайлу за нагороди та пам’ятні призи.

Відновити сили після хвилюючих та веселих стартів до козацького куліша запросив Президент Федерації кінного спорту Сумської області Микола Аліфанов, який кожен рік підтримує дитячі змагання та традиційно варить найсмачніший,  за словами маленьких учасників змагань,  куліш.

Марина Гученко 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.