Що збулося з обіцяного астрологами та віщунами Україні у 2017 році?

Наприкінці поточного року, як завжди, з’являються пророцтва відомих астрологів і віщунів про те, яке майбутнє чекає Україну в році, що наступає.   «Xpress» вирішив пригадати, що ж обіцяли пророки українцям в останніх числах грудня 2016 року у політичному, економічному і соціальному плані.  Чи збулися ці пророцтва про Україну-2017 і, якщо так, то наскільки –   вирішуйте самі, перш ніж ознайомитися із пророцтвами на 2018-й. 

Одеський астролог Влад Росс  обіцяв, що наприкінці 2017 року Донбас повернеться до складу України, бо в Росії трапиться державний переворот, і Володимир Путін залишить свою посаду. Крім того, віщун передбачав, що Кримський півострів уже не повернеться до складу України, через напад із боку мусульманської країни – швидше за все, Туреччини. Водночас, астролог говорив, що у 2017 році в Україні оберуть новий парламент, який внесе важливі поправки до Конституції, що принесе країні процвітання.

За прогнозом астролога Валерія Московченка,   у 2017 році нинішній український уряд змінять молоді політичні лідери. Проте астролог припускав  можливість масштабних акцій протесту, в результаті яких боротьба за Крим та Донбас розпочнеться з новою силою, і цілком ймовірно в цих регіонах відновиться українська влада.

Астрологиня Олена Осипенко  пророкувала, що на початку 2017 року Україну чекають зміни на краще: успішні реформи і поліпшення економічних показників.

Один з учасників вітчизняної «Битви екстрасенсів» –Яків Шнеєрсон прогнозів не робив, а поділився деякими порадами на 2017 рік: українцям треба міцно триматися за свою роботу, і, як то кажуть, на час «затягнути паски». Водночас він обіцяв  певну стабілізацію. Ще один учасник «Битви екстрасенсів» – Мохсен Норузі,  розповідав, що розквіт України «не за горами», уже у 2017 році затяжні конфлікти вичерпають себе, та в різних сферах життя почнуться перетворення.

Гороскоп для України на 2017 рік від Олени Курилової говорив, що швидких поліпшень у державі не відбудеться, але життя поступово все ж таки налагоджуватиметься.

За словами волинського провісника Феофана Музики, президент Петро    Порошенко не добуде до кінця терміну, й у 2017 році в Україні оберуть нового голову держави, який почне повільно вести країну до розквіту.

А що пророкують Україні на 2018 рік, можна дізнатися на http://dovidkam.com/porady/astrologichnij-prognoz-na-2018-rik-dlya-ukra%D1%97ni-vid-ekstrasensiv.html

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.