«Сам дурак», або Чим мер Мішель допік Сумську ОДА

Мер Глухова Мішель Терещенко 4 вересня у Facebook звернувся до користувачів з емоційним постом, в якому звинуватив голову Сумської ОДА Миколу Клочка в тому, що той «байдуже спостерігає  як вмирають люди, позбавлені можливості оперативної медичної допомоги». Йдеться про автомобіль швидкої допомоги, який Глухівській районній лікарні у якості гуманітарної допомоги надала «Фундація Українців в Нідерландах», і який з квітня цього року не віддає місту  митниця, нібито, вимагаючи за нього півмільйона застави. За словами Мішеля Терещенка справу гальмує голова Сумської ОДА, «ставленик А.Деркача», який «не надає потрібного листа».

Це вже не перше висловлювання мера Глухова на адресу очільника Сумщини, якого Терещенко прилюдно обзиває то маріонеткою нардепа Андрія Деркача, то просто бандитом. Очевидно, останній пост став і останьою краплею у чаші терпіння, і заступник голови ОДА Дмитро Живицький висловив і на адресу Мішеля Терещенка те, що думають про нього в облдержадміністрації.

Спочатку він роз’яснює ситуацію, що склалася. Дійсно, був лист від 21 червня 2017 р. від мера Глухова до голови ОДА з проханням сприяти розмитненню автомобіля. Оскільки ОДА не може наказати митниці прискорити процес розмитнення, то листом від 5 липня 2017 р. облдержадміністрація просить Сумську митницю посприяти вирішенню питання.

Сумська митниця у відповідь пояснює, що вказаний автомобіль не відповідає нормам чинного законодавства України, зокрема екологічним. Адже пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу реєстрацію автомобілів здійснюють за умови їх відповідності «ЄВРО-5». Згаданий автомобіль швидкої допомоги (за словами М.Терещенка – «суперсучасний») відповідає екологічним нормам тільки «ЄВРО-3».

Аби все ж допомогти Глухівській ЦРЛ,  Микола Клочко звертається вже  до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана (лист від 1 вересня 2017 р.).

«Тож, претензії міського голови м.Глухова Мішеля Терещенка щодо ненадання листа головою Сумської ОДА Миколою Клочком є абсолютно безпідставними і безглуздими! – вважає  Дмитро Живицький. – Про вимагання 500000 грн.: no comments, вочевидь це написано для надання посту «ваги».

Що це? Провалившийся піар-хід? Нездатність ефективно керувати містом та переведення уваги? Виконання замовлення? Чи просто підстава мера Мішеля? У мене немає відповіді. Є лише запитання: як глухівчани могли таку людину обрати міським головою? Чи може хтось користуючись популярністю «європейського мера» та його необізнаністю в законодавстві робить свою чорну справу його руками?

Щось все частіше ляльководи підставляють своїх ляльок… Аналізуйте, порівнюйте слова з фактами та документами. А висновки робіть самі!»

Коментуючи цей епістолярний поєдинок, сумський активіст  Юрій Тищук пише: «Прочитав – дійсно мер неправий… а чиновники ОДА праві… Але де ж результат? Де результат цієї правоти? Де результат важкої епістолярної роботи державного механізму? Постраждалий імідж голови ОДА звісно треба захищати, як і плідну роботу заступників, керівників митниці, інших фіскалів, Прем’єра і поштарів і секретарок, що друкували, розкладали, накладали резолюції, просили сприяти, переконливо просили розглянути… Де результат цієї важкої державної роботи? Результат простий. Машина швидкої допомоги отримана в подарунок, дуже потрібна мешканцям Глухова… виявилась абсолютно непотрібною державному механізму України».

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “«Сам дурак», або Чим мер Мішель допік Сумську ОДА”

 1. Ракетами пугает Ким Чен Ын!
  Видать, не знает этот сукин сын,
  Для глуховчан угрозы – жалкий звук!
  А гетманская древняя столица
  Бомбежек и агрессий не боится!
  Ведь беглого министра гордый внук
  На Глуховщине мэром – не напрасно!
  Для нас войны угроза не опасна!
  И мы пройдем тернистый этот путь
  А Глухов -весь во власти Мэр Мишеля
  Достигнет славы Города-Борделя.
  До статуса уже совсем чуть-чуть.
  И знают даже глупые Емели:
  Война щадит дурдомы и бордели.
  Но глуховских ракетой не спугнуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.