Вибори-2019 у фотожабах і карикатурах. Кандидат- аліментник Сергій Каплін

ЦВК 8 січня 2019 р. зареєструвала нардепа Сергія Капліна, соратника нардепа від Сумщини Олександра Сугоняко,  кандидатом на пост президента України від Соціал-демократичної партії (СДП). Цікаво, що лідер СДП в анкеті до ЦВК вказує, що він безпартійний(?!). Каплін став широко відомий з  2011 року, коли   створив і очолив «Партію простих людей», підкреслюючи, що саме він і тільки він готовий відстоювати інтереси «простих» українців. Соцмережа поглузували над цим популістським піаром такою наступною фотожабою.

 

Але ресурсів партії не вистачало, щоб стати нардепом,  і  2012 році Каплін вступив в партію «УДАР»  Віталія Кличка», від якої і був вперше обраний народним депутатом України. Тоді мережа абсолютно точно відреагувала на це такою  карикатурою:

У 2014 році на позачергових виборах до Верховної Ради Сергій Каплін був знову обраний депутатом, але вже як кандидат від «Блоку Петра Порошенка», якого тепер нещадно критикує, хоча і залишається членом фракції БПП в парламенті.

У 2016 році Сергій Каплін оголосив про перейменування «Партії простих людей» в «Соціал-демократичну партію». У 2018 році в мережу потрапила інформація про джерела фінансування Сергія Капліна та його політичної діяльності, в якій вказувалося що крім спонсорства олігарха з оточення Януковича Сергія Львочкіна,   «виправляти» соціальну нерівність в Україні допомагає олігарх з того ж оточення Сергій Курочкін за допомогою свого найближчого помічника і менеджера Сергія Варламова,   який є одним з керівників СДП  та членом політради партії, а також люди з оточення  газового олігарха Дмитра Фірташа.

На наступній карикатурі як раз і представлені «хрещені батьки» Капліна – Фірташ та Льовочкін. Сокира в руках Капліна, нагадує про інцидент, що стався у листопаді 2014 року, коли він рубав  двері в кабінет мера Полтави Олександра Мамая. Тоді Каплін заявив: «Рубаю вікно до Мамая, як Петро І  рубав вікно в Європу». Автор карикатури натякає, що насправді Каплін рубав вікно у Європу до фінансів Фірташа, який тоді переховувався від американського правосуддя у Відні.

У лютому 2018 року завдяки опублікованому Мінюстом Реєстру злісних  неплатників аліментів виявилося,що Сергій Каплін з 2008 року  приховав аліменти в Кременчуці Полтавської області.  Звернув увагу на це суперник Капліна у боротьбі за електорат Ілля Кива:

«Їду з робочою поїздкою по Україні і зустрічаю знайомі обличчя  народних депутатів . Ось вона народна слава … Ганьба!», – повідомив  Кива, побачений їм білборд:

«Це дно, далі вже нікуди! Приходить політик, гучно « піклується про людей» , а потім з’ясовується, що він наплював на турботу про власних дітей. Це – не чоловік. Адже головна функція чоловіка – захищати жінку, захищати дитину», . прокоментував цей факт Кива.

Та ще більш сенсаційною стала тоді ж заява колишньої дружини Капліна, за словами,  якої причиною того, що Сергій Каплін пішов з родини, була його гомосексуальна орієнтація:  «Ми розлучилися близько 5 років тому, у нас двоє дітей: хлопчик Марк, йому – 9 і Лєра їй – 11. Діти залишилися зі мною. Для мене було шоком, коли я дізналася про близький зв’язок Сергія з його фітнес-тренером Олександром Шамотою. Зараз Олександр став одним з його найближчих помічників».  Додамо, що нині  фітнес-тренер Олександр Шамота виконує обов’язки . мера Полтави.

Очевидно, щоб не втратити через це прихильників, Каплін, як і Олег Ляшко,  перед виборами вже третє одружився. Будь-яка інформація про його нову дружину  в мережі відсутня. Медовий місяць молодята скромно провели на короткочасному відпочинку в  Єгипті у  п’ятизірковому  готелі Coral.

А безпосередньо перед виборами однією  з улюблених тем фотожаб  в мережі стала тема змагання між Сергієм Капліним і Юлією Тимошенко за те, хто з них більше знизить для електорату ціни на газ:

Довідково: «Кто такой нардеп Сергей Каплини откуда у него такое состояние»

Дивись також: Вибори-2019 у фотожабах і карикатурах. Кандидат Андрій Садовий

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.