«Круглий стіл» з питань малого і середнього бізнесу

Loading Map....

8 серпня об 11-ій годині у приміщенні залу засідань Сумської міської ради  за адресою вул.Горького, 21, другий поверх, відбудеться міжрегіональний «круглий стіл» за темою «Місце малого та середнього бізнесу  в економіці України».

За останні три роки умови роботи підприємців України значно погіршились, хоча вони є одними з головних наповнювачів держбюджету. Що потрібно для налагодження конструктивної роботи між владою та бізнесом?
Під час дискусії обговорюватимуться питання: яке місце малого та середнього бізнесу у наповненні місцевих та Державного бюджету в України в 2017 році; які умови потрібні для успішного розвитку МСБ в Україні; чи не є у світлі законопроектів №6757 та №6758 «боротьба з тінню» боротьбою з легальним бізнесом?
До участі у розмові запрошені керівники місцевих осередків ВГО «Фортеця» з Київської, Хмельницької, Чернігівської, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської областей; народні депутати України Оксана Продан, Олег Медуниця, Олександр Сугоняко; заступники Сумського міського голови; представники малого та середнього бізнесу Сумщини та вище зазначених областей.

Контактна особа: голова Спілки підприємців, орендарів і власників Сумської області, голова обласного осередку ВГО « Фортеця» Іченська Світлана Анатоліївна.
Телефон: 066 24 82 184

2017.08.05 - 2017.08.08, 00:00
Міжрегіональний «круглий стіл» з питань малого і середнього бізнесу, Суми
No Categories

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.