Обласна філармонія: Adam Jarzmik Quintet

Loading Map....

Adam Jarzmik Quintet – переможці цьогорічного культового польського фестивалю «Jazz nad Odrą». До Сум гурт приїде в рамках ХVII Міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez, який вперше розширився до півночного сходу України. В Україні квінтет почують лише у 5 містах, серед яких Львів, Київ, Луцьк, Тернопіль, Рівне і… Суми!!! 

Проект Adam Jarzmik Quintet виник 2015 року в Катовіцах. Гурт презентує авторську музику, створену композитором Адамом Яжміком. Серед гігантів джазу, творчість яких інспірувала музику гурту, хлопці вказують Brad Mehldau, Aaron Parks та Aaron Goldberg.

Поза власними творами, Adam Jarzmik Quintet грає безсмертні джазові стандарти, пропущені через своє відчуття та подані у нових музичних формах.

Весною цього року гурт видав свій дебютний альбом «Euphoria». Кожен з учасників проекту є перспективним музикантом, що активно концертує у Польщі та за її межами.

Серед нагород, які встиг завоювати квінтет: 2-ге місце на «Jazz Nad Odrą» 2016 р., 1-ше місце «Pro Jazz Festiwal w Kołobrzegu», 1-ше місце на «Blue Note Competition w Poznaniu», 1-ше місце на «Bielskiej Zadymce Jazzowej» та Grand Prix на «Jazz Nad Odrą» 2017 р.

www.adamjarzmik.com
Докладніше: http://dzyga.com/artists/adam-jarzmik-quintet/

Квитки у продажі в касах Karabas.com: https://sumy.karabas.com/adam-jarzmik-quintet
Вартість квитків: від 50 грн.до 120 грн.

2017.12.02 - 2017.12.05, Весь день
Обласна філармонія: Adam Jarzmik Quintet, Суми
No Categories

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.