The Dime Notes (Лондон). Джаз Нового Орлеану 20-х років

Map Unavailable

3 жовтня у рамках проекту Sumy Jazz Club на Суми чекає автентичний свінг і старий джаз від The Dime Notes (London, GB) із Лондона (Великобританія). Вишуканий, аристократичний, олд-фешнд і витриманий у традиційному британському дусі. У рамках свого візиту в Суми гурт проведе безкоштовну зустріч – майстер-клас для музикантів і всіх небайдужих до джазу.

The Dime Notes – унікальний бенд, що з великим розмахом досліджує й актуалізує витоки світового джазу. Музика, яку виконує цей запальний лондонський квартет, – це ранній джаз 20-х рр., наскрізь пронизаний блюзовими витоками, приправлений запальним лондонським свінгуванням і яскраво проваджений кларнетом. The Dime Notes заглиблюються у музику Нового Орлеана, і видобувають на розсуд вибагливої публіки забуті скарби тієї епохи і таких знакових в історії джазу музикантів як Джеллі Ролл Мортон, Джонні Доддс та Ред Ніколс.
На передньому плані квартету – досвідчений кларнетист Девід Хорніблоу (David Horniblow), визнаний діяч європейської джазової сцени, – а також американський піаніст/композитор/музикознавець і фахівець у темі Джеллі Ролла Мортона – Ендрю Олівер (Andrew Oliver), який нещодавно переїхав до Великобританії. Музичним «якорем» гурту є безупинний пульс ритм-секції – це той вибуховий свінг-ефект поєднання досвідченого гітариста Дейва Келбі (Dave Kelbie) та контрабасиста Луї Томаса (Louis Thomas), добре відомого на міжнародній сцені завдяки своїй універсальності та затребуваності у численних жанрових спрямуваннях із потужним звучанням і стилістичною універсальністю.
The Dime Notes – це свіжий коктейль у стилі «поза часом», що занурює у пульсуючі рельєфи і спекотні мелодії, які зробили ранній джаз революційним, контраверсійним і дико популярним.

Sumy Jazz Club
Проект Sumy Jazz Club був заснований у серпні 2018 року і спрямований на організацію концертів провідних світових та українських джазових музикантів – із небувалою для міста Суми частотою. Це дуже різні за стилістикою і складами музичні гурти, тематичні вечори та майстер-класи від крутих джазменів з усього світу! Першим концертом у рамках проекту був виступ The Cuban Latin Jazz (Куба/Польща/Україна) наприкінці серпня 2018 р..
Ініціатори проекту: Майстерня творчих ідей Urban Lys та нічний клуб Marinad, на базі якого стало можливим проведення цих заходів. Проект відбувається завдяки партнерству із транскордонною мережею Міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez.
Організатор концерту Sumy Jazz Club дякує партнерам 32JazzClub / Old Fashioned Bar (м. Київ) за нагоду запросити в Суми гурт The Dime Notes (Великобританія).

Квитки: 200-400 грн. – з місцями. 150 грн. – фан-зона (вхід без посадки).
Квитки у фан-зону будуть продаватися на вході безпосередньо перед концертом.

Довідки: +380662239110
+380671247321

 

2018.09.30 - 2018.10.03, 00:00
The Dime Notes (Лондон). Джаз нового Орлеану 20-х років, Суми
No Categories

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.