Розгляд апеляції вдови Анатолія Жука: судове засідання вкотре відклали

Сьогодні, 20 травня, у Апеляційному суді Сумської області відбулося засідання щодо розгляду апеляційної скарги адвокатів вдови Анатолія Жука Ганни Жук.

На початку засідання адвокат Анатолій Романюк подав клопотання про проведення засідання у закритому режимі. Це клопотання підтримала й інший адвокат-Олександра Ковальова. Крім цього, від потерпілої, матері Анатолія Жука, надійшло клопотання про відкладення засідання у зв’язку з перебуванням її на лікарняному. Першим суд розглянув клопотання потерпілої та призначив наступне засідання на 21 червня.

Нагадаємо: екс-депутата і екс-чиновника Сумської міської ради Анатолія Жука застрелили на подвір’ї власного будинку 2 серпня 2018 року. Пірокуратура підозрює у вбивстві дружину Анатолія Ганну Жук. Саму підозру їй оголосили заочно, бо за кілька днів після вбивства Ганна разом із донькою виїхала за межі України. Однак батьки і брат Анатолія впевнені, що Ганна до вбивства не причетна. Зарічний районний суд міста Суми задовольнив клопотання прокуратури про обрання Ганні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. ЇЇ захисники оскаржують це в Сумському апеляційному суді.

Джерело: sumy.today

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.