Володимир Лановий: Команда Саакашвілі допоможе посадити злочинців на тюремну дієту

Україна в моєму баченні перебуває в болоті. В болоті корупції, крадіжок суспільного майна і національних цінностей, в болоті злиденності та безвиході. Вона порсається в багнюці, голодує і не може вибратися на широку дорогу, якою крокують усі цивілізовані країни. Довели її до такого стану доморощені злодії в законі, яких чемно називають олігархами і які жодної копійки не заробили своїми руками чи головою.

Нам дали безліміт, бо наступила безвихідь. Світ і Росія озолочуються за наш рахунок, а місцеві магнати поділили наш люд і видавлюють з нього останні соки. Ще однієї п’ятирічки беззаконня і безвиході країна не витримає. Президенту В.Зеленському важко, бо його не приймає корупційно-олігархічна система, а він не згоден вживатися з її злодійськими законами. Ми рухаємося під укіс: державні інститути, у яких засіли хабарники, пручаються змінам, які робить новий Президент, бо у його планах немає місця звичних для них підносів та поборів. Держава слабне через це, чому радіють наші вороги на сході та їх колаборанти всередині країни. Останні ніби хочуть миру, але насправді вони схиляють нас до капітуляції, яка передбачає особливий позаконституційний статус Донбасу, героїзацію місцевих терористів і злодіїв, закріплення Криму у складі Московії та повернення України у лапи російського газового монополіста.

В.Зеленському у цих умовах бажаємо витримки, твердості та зважених рішень. З будь-якої ситуації вихід є і Президент має його знайти. Не можна опускати руки, бо наші вороги сплять і бачать на наших теренах нову руїну. Зараз дуже багато роботи слідчим органам і СБУ, бо усі мафіозні зв’язки порошенківського режиму з розкрадання бюджету і доходів громадян треба розкрити і знищити. Очистити і модернізувати державні інститути – першочергова задача. Це і оздоровить державу, і дасть змогу оновити бюджетну політику і здійснити ринкові реформи. Без них нової руїни не уникнути – дуже багато хижаків оскалили зуби, дивлячись на наші унікальні багатства. Тут нам усім треба бути разом, піднявшись над власними амбіціями. Коли ми разом, нас не скривдити.

Ще про одне. Повернення в країну Президента Грузії Саакашвілі і його участь у парламентських виборах дає нам унікальну можливість підняти потенціал держави у боротьбі з корупційно-олігархічними кланами і продажними політиканами. Саме віра у його щирість і чесність привела мене до лав партії, яку він очолює і яка зараз включилася у передвиборчі перегони. Прошу підтримати команду Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі у цих перегонах. Вона отримала номер 22!

Джерело: https://censor.net.ua/b3135187

No Comments
Панфілова Ольга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.