Кіногід від Xpress: фільми і серіали і в мережі

Після показу 20-ти серій   «Преступления» нічого достойного цього тижня поки не передбачається. Тому пропонуємо вам скрасити своє вечірнє дозвілля серіалом «Банды» (Росія) 2010 року випуску.

Назва не зовсім вдала, оскільки фільм не про банди, а про одну банду, і навіть не стільки про неї, скільки про кілера, який на неї працював. До речі, в основу сценарію покладені реальні факти.

Сюжет: Кінець 80-х років. Молодий лейтенант по дорозі на власне весілля стає свідком пограбування і знешкоджує одного з бандитів. Та замість подяки від органів несподівано сам стає обвинуваченим і відправляється на 6 років за грати. Вийшовши на волю на початку 90-х, застає зовсім іншу країну: бандитизм, епідемія наживи будь-якою ціною , безробіття. У ситуації, коли його життю і життю коханої жінки загрожує небезпека, герой фільму вимушений звернутися по захист до бандитів. Непомітно він і сам стає одним із них.

У головній ролі – російський «Рембо» («Кремень», «Кремень-2»). Володимир Єпіфанцев  Втім, не варто думати, що це суто «чоловічий» фільм. Паралельна сюжетна лінія – історія кохання, коли засліплена ним жінка забуває про все – і про чоловіка, і про дитину, і про власну безпеку.

Дивитися на https://www.youtube.com/watch?v=aqqKLofSd3g

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.