Кіногід від Xpress: найкращі серіали в мережі Інтернет

З новинок 2017 року  радимо подивитися другий сезон французького шпигунського серіалу «Бюро легенд» ( Le Bureau des Légendes), який дозволяє заглянути на «кухню» сучасних спецслужб. Якщо перший сезон призначався інтелектуалам, які люблять розгадувати детективні головоломки завдяки нібито незначущим фразам та  деталям, то другий – більш напружений.

В ньому французька розвідка буде шукати у своєму оточенні «крота» і паралельно на Близькому Сході полювати на безжалісного вбивцю на прізвисько Кат.

В цілому серіал дає дуже багато цікавої інформації про сьогоднішні події у світі, зокрема про те, хто стоїть за сучасними локальними війнами, чому ворогують ІГІЛ та Аль-Каїда і т. п. Згадується в ньому і Україна.

Забігаючи наперед, втішимо: головний герой, якого грає відомиий актор і режисер Матьє Кассовіц, у останній серії другого сезону не загине, оскільки у Франції вже вийшли серії третього сезону «Бюро легенд».

Дивитися:   https://bigcinema.to/series/byuro-legend-serial-2015-le-bureau-des-lgendes.html 

Трейлер надаємо, як завжди, мовою оригналу:

Із серіалів, більш наближених до «нашого» життя. Якщо пропустили, то обов’язково подивіться кримінальний кінороман «Ленинград,46». Блискуча роль Сергія Гармаша, який переконливо втілює переродження доброї людини,  сім’янина, університетського викладача  літератури в жорстокого вбивцю, ватажка банди, яка залишає за собою десятки, якщо не сотні, трупів. Дуже хороша режисерська робота, яка заставляє прикласти  показане у фільмі, на сучасне українське життя.

Дивитися краще на : https://www.youtube.com/watch?v=CT0Rm9nYBM0&list=PLvlbUqffS6iJ_GBBuhzp8oaM3TEOMwdDe&index=1&t=2s

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.