Кіногід від Xpress: нові фільми і серіали у мережі

Осінь – пора прем’єр нових фільмів і серіалів не тільки на телеекранах, а й в мережі Інтернет. Що нового зявилося в ній на початку вересня? Перш-за-все,  довгоочікуваний комедійний бойовик «Охоронець для кілера» (The Hitmans Bodyguard) за  участю чорношкірого улюбленця Тарантіно Семюеля Л.Джексона (Криминальное чтиво, Омерзительная восьмерка).

Невдасі охоронцю (Райан Рейнольдс) доручають доставити до зали суда відомого кілера, який має дати свідчення проти боснійського диктатора. По ходу сюжету виникає питання, хто ж кого охороняє насправді? Починаючи з середини фільму кількість розбитих машин зростає у геометричній прогресії, а кількість відстріляних гільз нагадує епізод з пародії  «Гарячі голови». Втім, автори фільму і не примушують  нас сприймати свій фільм всерьйоз. Копія – звичайно ж, піратська, картинка – пристойна, звук – не дуже, але дивитися можна. Поспішайте переглянути, поки копію  не видалили з мережі, адже фільм  тільки починає демонструватися у кінотеатрах.

ДИВИТСЯ: http://kinogb.me/6424/online/ 

Не потрібно сприймати всерьйоз й іронічний російський серіл «Точки опоры», створений за творами відомої  авторки детективів Тетяни Устинової.

Головний герой  серіалу – талановитий професор-фізик (Олександр Лазарєв мол.) розробив оригінальний «метод зайвої і відсутньої деталей», який допомагає йому розкривати найзаплутаніші злочини. Перший сезон – 8 серій, але, схоже, буде й другий, адже незавершеною залишилася сюжетна лінія кохання професора і його молодої аспірантки.

ДИВИТИСЯ: https://www.youtube.com/watch?v=BMQfZl0RvDM&t=6s

Справжня ж насолода для любителів детективного жанру – ще один «свіженький» серіал «Безопасность». Напружений сюжет, дуже професійна режисура і переконливі акторські роботи нових «зірок» російського кіно Олександри Марєєвої, Кирила Плетньова, Даніїла Воробьйова.

Герої серіалу – співробітники служби власної безпеки МВС, які полюють на «перевертнів в погонах». Автор сценарію – майстер кримінального жанру Андрій Ківінов ( Улицы разбитых фонарей, Убойная сила). Режисер – син Володимира Висоцького Микита Висоцький. Він же – виконавець однієї з головних ролей.

ДИВИТИСЯ: https://bigcinema.to/series/bezopasnost-zona-lichnoy-bezopasnosti.html

На сьогодні це поки все. Зустрінемося через тиждень.

Олександр Гвоздик

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.