Кіногід від Xpress: кращі та нові серіали у мережі

Доброго вечора усім, хто слідкує на сторінкою «КІНО» на сайті Xpress! Іноді так хочеться  ввечері забути про роботу, проблеми і зануритися у світ серіалу.  Такого, який можеш, на відміну від телебачення, дивитися до останньої серії до ранку, або поки не заснеш… Саме  такі ми вам пропонуємо вам цього тижня.

Є детективні серіали, які можна дивитися безкінечно, хоча ти і знаєш, чим  усе скінчиться: «Кольє Шарлоти», «Пригоди принця Флорізеля», «Місце зустрічі змінити не можна», «Ліквідація». До таких відноситься, на мою думку, і серіал «Мисливці за діамантами» (Охотники за бриллиантами)  2011 року.

На чому тримається інтерес до нього? Звичайно, на закрученому  сюжеті  і непередбачуваному  фіналі. А головне – на грі найкращих на сьогодні російських акторів Олексія Серебрякова і Володимира Ільїна. Справжню насолоду отримуєш і від епізодичних ролей Ніни Русланової, Авангарда Леонтьєва, Марини Аронової у ролі дочки Брежнєва і  Євгена Миронова у ролі її коханця.

В основу сценарію покладено реальні події олімпйської Москви 1980 року, коли в ході пограбування квартири вдови відомого радянського письменника Олексія Толстого пропала  безцінна брошка, виготовлена спеціально для Людовика XV і названа Королівської Лілією …

ДИВИТИСЯ:https://www.youtube.com/watch?v=2odaETMrDuk&t=2192

Із зарубіжних новинок привертає увагу американський «Жерстяна зірка» (Жестяная звезда/ Tin Star). І знов таки тому, що головну роль виконує Тім Рот, один з найвостребуваніших акторів світового кіно, з яким співпрацюють і інтелектуал Стопард («Розенкранц і Гільдерстен мерті»), і Тарантіно («Скажені пси», «Кримінальне чтиво»), і  Торнаторе («Легенда про піаніста»).

Серіал починається із багато значущого епіграфу : «Часом грань між поліцейськи і злочинцем дуже тонка…» А що буде після цього будемо дивится разом…

ДИВИТИСЯ: https://bigcinema.to/series/zhestyanaya-zvezda-serial-2017-tin-star.html

До зутрічі наступного тижня”

Олександр Гвоздик

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.