Кіногід від Xpress: нові фільми і серіали в мережі

Вітаємо у нашому «кінодовідковому бюро»! Цього тижня до вашої уваги – нова французька кінокомедія «Сімейне пограбування» (Mes trésors ) із Жаном Рено (Леон-Кілер, Васабі).  Відомий авантюрист і шахрай задумав вкрасти 15 мільйонів доларів і для цього знаходить своїх позашлюбних дочок , яких покинув ще в їх ранньому  дитинстві. Оригінальна назва фільму –  «Мої скарби», і, зрозуміло, що ці скарби для батька не мільйони, а його дочки. Претензії обох до нього, непорозуміння між ними самими і є підґрунтям для комедії. А неочікувані повороти сюжету – для захоплюючої пригодницько-авантюрної стрічки.  Наскільки вдало це поєднано – судити вам.

ДИВИТИСЯ:http://kinoleto.com/watch-online/semeynoe-ograblenie-7591

«Гурманів» детективного жанру очикує чудовий «десерт» – 10-серійний американський фільм «Рив’єра». Молода американка виходить заміж за європейця-міліардера і оселяється на його розкішній віллі на узбережжі Середземного моря.  Раптово той гине, і дружина підозрює, що це було замовне вбивство. Більш того, починає сумніватися, чи знала вона свого чоловіка, ким він був насправді і чим займався. І чи кохав її, чи використовував у своїх аферах?  Справа стає ще більш заплутаною, коли від мерця починають надходити дивні СМС, а на віллі жінка знаходить потаємну кімнату, яку приховував від неї чоловік.

Красиві краєвиди, розкішні апартаменти, дорогі авто, модні сукні і прикраси  доповнює чудова робота художника фільму. Інакше бути і не могло, адже наша героїня купувала на аукціонах для сімейної галереї полотна Ренуара, Лорена, Мондріана, Малевича. Вони приховують свої тайни,  і історія їхньніх продаж є чи не поворотним моментом у розвитку сюжету. У головній ролі – Джулія Стайлз, відома трилогією про Джеймса Борна і за серіалом  «Декстер».

Трейлер:

ДИВИТИСЯ: https://bigcinema.to/series/rivera-mini-serial-riviera.html

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.