Кіногід від Xpress: нові фільми і серіали у мережі

Сьогодні почнемо з повнометражного кіно, тобто такого, яке вкладається в одну серію. І номер один – фільм «Фокус» (Focus). Ні, це не про ілюзионістів. Це – про сучасних американських «щипачів». Куди до них Кості Саприкіну на прізвисько «Кірпіч» (Місце зустрічі змінити не можна). Тут «тирять» на мільйони і десятки мільйонів доларів.

Фактично це друга  після фільму Робера Брессона  «Кишеньковий злодій» (Карманник/ Pickpocket) стрічка, яка показує «техніку» обчищення ваших кишень. Питання в тому, як довго може це продовжуватися і чи приносять такі легкі гроші бажане щастя. У голоній ролі – чорношкірий красунчик Уілл Сміт ( Я, робот, Люди в чорному).  Одна з найцікавіших нагород фільму – премія MTV «Кращий поцілунок».

Трейлер:

ДИВИТИСЯ: http://gidonline.club/2015/02/fokus/

Ще один, вартий уваги фільм –трилер «Жорстока лють» (Последняя ярость/ Last Rampage), в основі якої реальні події – втеча у 1978 році з в’язниці для особливо небезпечних злочинців в Арізоні Гері Тайсона. У перших і останніх кадрах Гері стріляє в небо, тобто в Бога, тим самим, визнаючи його існування і те, що за все скоєне треба розплачуватися. У головній ролі – Роберт Патрік (От заката до рассвета, сериал Черная метка).

Трейлер:

ДИВИТИСЯ: https://bigcinema.to/movie/poslednyaya-yarost-last-rampage.html

Переходимо до серіалів. Серед новинок – детектив «Мій кращий ворог» (Росія). Після сварки щодо спільного бізнесу двох старих друзів Ігнатьєва і Бондарева останнього знаходять з проломленою головою. Підозра, звісно, падає на Ігнатьєва, але на чому ж будувати тоді інтригу? Любитель детективів із досвідом може вирахувати справжнього злодія ще у першій серії. Втім, щоб упевнитися в цьому доведеться додивитися до кінця усі чотири серії.

ДИВИТИСЯ:  https://www.youtube.com/watch?v=mOfKiifypk4

Наш сьогоднішній «десерт» – для шанувальників фантастики: серіал «Електричні сни Філіпа К. Діка», створений за оповіданнями відомого американського письменника Філіпа Кінреда Діка. Можливо більшості його імя нічого не говорить, але хто не бачив екранізацій його творів «Той, що біжить по лезу бритви»  Рідлі Скотта, «Згадати все» із Шварценегером, «Крикуни», «Ті, що змінюють реальність»? Всього ж за книгами Діка створено вже 16 фільмів і на підході 17-й  –рымейк  «Той, що біжить по лезу 2049».

Трейлер:

ДИВИТИСЯ: http://adultmult.tv/liveshows/philip_dicks_electric_dreams.html#2

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.