Кіногід від Xpress: нові фільми і серіали у мережі Інтернет

Як я і передбачав, усі кіносайти найцікавіше притримали до осені. І ось дочекалися. Серед нових серіалів заслуговують  на увагу детективний трилер «Амнезія»  (Absentia) і «Містер Мерседес» за твором Стівена Кінга. Непоганий відпочинок пропонує і боєвик “Хороший коп, поганий коп -2” (Канада).

Про «Амнезію»  (дивитися на https://bigcinema.to/series/otsustvie-serial-2017-absentia.html) :

Емілі Бьорн, яка йшла по слідах серійного вбивці, раптово зникає і через певний час її визнають загиблою. Шерез шість років невідомий повідомляє її чоловікові, що Емілі жива, але, щоб врятувати її у нього є лише година. Далі події набувають непередбачуваного розвитку, і Емілі з жертви стає сама підозрюваною у жорстоких вбивствах. Коли весь світ проти неї, жінці доводиться переховуватися і самостійно шукати, хто її підставив і хто грає у «кішки-мишки» з нею і ФБР.

ТРЕЙЛЕР:

Йдемо далі. «Містер Мерседес» (дивитися на  http://kinogo-2016.net/7785-mister-mersedes-serial.html )- єдиний у творчості Стівена Кінга чистий детектив без жахів, паранормальних явищ і містики. Відзначений у 2015 році міжнародною премією Едгара Алана По, яка присуджується кращому детективному твору року.

Детектив Кербіт, вийшовши на пенсію, потихеньку спивається, бо не може примиритися з тим, що не знайшов того, хто вчинив безглузде масове вбивство 16 людей, розчавивши їх своїм «Мерседесом».  Через два роки вбивця, якого преса охрестила «Містер Мерседес», сам виходить в Інтернеті на детектива, щоб познущатися над ним і довести до самогубства. Хто він, ми знаємо з перших кадрів серіалу, а інтрига будується на тому, як скоро вирахує його поліцейський-пенсіонер.

Цікаво, що у фільмі ми побачимо і самого Стівена Кінга. У шостій серії (сцена у кафе – 23 хв. 30 сек.) він лежить у вікні для роздачі їжі  із ножем у шиї. Такий ось незвичний «автограф» від всесвітньо відомого письменника.

Додамо, що серіал – висококласна професійна робота режисера і акторів. Дивитися фільм – одне задоволення, але попереджаємо, що він для тих, кому виповнилося більше 18 років.

ТРЕЙЛЕР:

Якщо вас цікавить щось короткочасне, то весело провести дві години можна із канадським фільмом «Хороший коп, поганий коп-2».  Його герої – двоє поліцейських, один з яких працює під прикриттям. Судячи з фільму, ніхто так не любить американців, як канадійці. Познущаються над ними та їх тупістю (куди там Задорнову) вони і в цьому фільмі.  Хвацько закручений сюжет розбавлено непоганим, містами дуже смішним,  гумором. З тих фільмів, що подивився і забув, але якісний відпочинок від домашніх проблем і проблем по роботі гарантований.

ТРЕЙЛЕР:

Нагадуємо, що інші підказки про класні фільми і серіали у мережі можна знайти  на сторінці «КІНО» сайту Xpress: http://xpress.sumy.ua/category/news/cinema/

Олександр Гвоздик

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.