Кіногід від Xpress: нові фільми і серіали у мережі

Як правило, продовження серіалів не залишає нічого крім розчарування. Але це не про новий російський серіал «Невский-2» (Проверка на прочность).  Він зберіг напруженість першого сюжету, а головне  доводить до логічного кінця незавершені сюжетні  лінії першого сезону.

Пітерський майор поліції Павло Семенов тепер працює звичайним таксистом, його дружина у в’язниці, але все раптом поміняється, бо виявиться, що невловимий кілер Архітектор, за яким він полював і якого вважав мертвим, живий. Більше того, він десь поруч, «на відстані руки». Семенов повертається на службу, бо це єдиний для нього вихід спіймати кілера і витягти з в’язниці дружину. Поки це один з небагатьох  пристойних нових серіалів, який не дасть вам скучати.

ДИВИТИСЯ: http://kinofrukt.club/russkie-serialy/1888-nevskiy-2-sezon-12-seriya-serial-2017.html

Ще один прекрасний серіал 2017 року – «Мата Харі» (Португалія, Росія). Хто не знає це легендарне ім’я? Але як і чому вона стала знаменитою шпигункою?  На це питання і намагаються відповісти автори фільму.

Десь із другої серії сюжет набуває детективної гостроти, а око пестить розкіш європейських салонів початку ХХ століття у стилі модерн. У головних ролях цілий букет зірок російського, європейського і американського  кіно: Олексій Гуськов («Классик»), Олександр Михайлов («Любовь и голуби»), Кристофер Ламберт («Горец»), Жерар Депардьє («Невезучие»), Рутгер Хауер («Бегущий по лезвию бритвы»). У головнй ролі – французька красуня Ваїна Джоканте, вже відома вам за серіалом «Рівьєра» (див. http://xpress.sumy.ua/news/cinema/200455/)

ДИВИТИСЯ: https://www.youtube.com/watch?v=tX8IJH-oSTQ

Попутно нагадаємо про серіал «Мурка» (2015 р.) про ще одну легендарну жінку,  увічнену у одноіменній пісні , який ви, можливо, пропустили.

Літо 1922 року. Маруся Климова разом зі своїм нареченим Іваном направляється до Одеси  в складі секретного загону ГПУ під кодовою назвою «Апостоли». Мета їх таємної операції – впровадитися в заплутану мережу злочинних співтовариств портового міста і вийти на ватажка всіх бандформувань на прізвисько Діамант. Маруся знаходить Діаманті і … закохується в нього.

ДИВИТИСЯ: https://www.youtube.com/watch?v=2-boF39HR28

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.