Кіногід від Xpress. Нові фільми і серіали у мережі Інтернет

Після довгої перерви (через відсутність фільмів, достойних уваги)   повертаємося до огляду останніх найкращих фільмів в Інтернет.

Почнемо з серйозного кіно: «Нелюбовь» російського режисера Андрія Звягінцева доступна вже до перегляду. Фільм отримав приз журі останього Канського фестивалю і номінований тепер на «Оскара» Американської академії кіномистецтв  в номінації «Кращий фільм зарубіжною мовою». Відчуття підказує, що Звягінцев його всього через 5 днів отримає, бо це дійсно одна з кращих кінострічок у світі за останні 30 років.

Сюжет переказувати не стану. Зауважу лише, що фільм викликав шквал негативних відгуків від тих, хто лякається впізнати в ньому самих себе. Отож, якщо хочете бути у курсі новинок сучасного кіно, то наберіться мужності, щоб додивится його до кінця.

ДИВИТСЯ: http://hdrezka.ag/films/drama/24968-nelyubov-2017.html

А найкращий серіал, якщо вам треба розслабитися після напружених трудових буднів – детектив «Оперетта капитана Крутова». Красунчик , зірка телесеріалів (по ролі) Олексій Чадов, якого відіслали на «стажування» у поліцію,  закохується у оперативника Дарину (Юлія Снігірь). Караколомний сюжет, за героїв доведеться похвилюватися, але підсвідомо ви відчуваєте, що все буде гаразд. Так і є. Саме за це ми і любимо серіали: хоч в кіно все завершується добре.

ДИВИТИСЯ: http://foxi.tv/serial/russkie-serialy-otdelnye-serii/205020-operetta-kapitana-krutova-7-8-seriya-2018.html

Сайт «Россериал» (назви не лякайтеся, бо це український сайт) паралельно запустив другий сезон детективного серіалу з Чадовим «Провокатор». Слабкіший, але, якщо не можете заснути, то згодиться.

ДИВИТИСЯ: http://rosserial.net/serial/provokator-2.html

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.