Поліція Сум розслідує чергове масове вбивство невідомими «санітарами міста» безпритульних собак

На вулиці Миргородській у Сумах виявили шість трупів безпритульних собак – трьох дорослих і трьох цуценят, повідомив вчора канал UA-Суми.  Поліцією вирішується питання про відкриття кримінального провадження за жорстоке поводження з тваринами. Максимальне покарання за цією статтею нині становить до 8 років позбавлення волі.

Трупи собак уранці знайшли жінки, що приносили їжу тваринам .

«Там вийшло трохи дорослих собак, а так, зазвичай, і цуценята вибігають, а ніхто не вибіг. Потім теж дівчина йшла за мною з моєї роботи, теж бачила, що там уже судоми у собак були», – розказала сумчанка Ганна Токаренко. За її словами, сьогодні бачили живими чотирьох собак, інші зникли.

« Торік тут померло 37 собак. Тиждень тому на Тополянській – 17, на Петропавлівській скільки ще було. Коли закінчиться ця бійня собак? Скільки це триватиме? Коли почнеться стерилізація? Коли почнуть виділяти кошти на це, і коли почнуть що-небудь взагалі робити?», – запитує волонтерка Марина Марченко.

Офіційно контролювати чисельність безпритульних тварин, а також проводити стерилізацію та утримувати притулок для них має комунальне підприємство «Центр догляду за тваринами». Створене рік тому воно й досі шукає  ділянку для розташування центру перетримки. Наразі друга адреса – на Римського-Корсакова, теж не підходить.

«Затримка в тому, що притулок має бути розташований не ближче, ніж 300 метрів від будівель, любих будівель: житлових, промислових чи ще якихось. Та ділянка, яка планується, вона під цю категорію не вписується. Проект землевідводу знаходиться в управлінні архітектури і будівництва. Поки що він не узгоджений», – пояснив ситуацію директор КП «Центр перетримки тварин» Володимир Руденко.

Із чим пов’язана затримка з виготовлення проектної документації, начальник управління архітектури і містобудування Сумської міськради Андрій Кривцов надати коментар із цього приводу відмовився.

Знайти отруювачів безпритульних собак, через яких постраждали вже й ті, що мають хазяїв та домівку, поліція поки безсила.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.