Прокуратура викрила на шахрайстві підприємця, який реставрував підземний перехід на перехресті вулиць Героїв Сумщини і Харківська

Місцевим приватним підприємцем повернуто в бюджет 150 тис. грн., які він протиправно отримав під час реконструкції підземного переходу на перехресті вулиць Героїв Сумщини (Героїв Сталінграду)  і Харківська у м. Суми, повідомив учора сайт прокуратури області.

Встановлено, говориться у повідомленні, що підприємець (ПП «Гермес», власник – Наталія Тимчук, директор – Віктор Ісаєв – Xpress) під час зазначених робіт фактично використав значно дешевші матеріали для штукатурки стін, натомість в актах виконаних робіт зазначив іншого виробника, вартість продукції якого є більшою.

Дії приватного підприємця кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України. За результатом зібраних доказів та проведених експертиз обвинувальний акт було направлено до суду разом з угодою, оскільки підприємець повністю визнав свою вину.
«На час проведення судового розгляду обвинувачений також відшкодував завдані збитки, сплативши до бюджету 150 тис грн. Відтак суд затвердив укладену між сторонами угоду, підприємця визнано винним у інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді 8 тис. 500 грн штрафу», – зазначив прокурор Сумської місцевої прокуратури Михайло Моісєєв.

Нагадаємо, що занепокоєність якістю робіт з реконструкції зазначеного переходу та ефективністю  використання бюджетних коштів, виділенних на ці роботи у сумі 3,5 млн. грн.  (замовник – УКБ Сумської міськради, начальник Віталій Шилов) ЗМІ та громдськість почали проявляти ще влітку 2016 року. У березні 2017 році Громадська експертна комісія з бюджету та соцекономрозвитку опублікувала фотографії. На них видно, що після реконструкції стіни потріскалися, а сам перехід затопило водою:

Кримінальне  провадження щодо зловживання службовим становищем службовими особами ПП «Гермес» під час проведення робіт  з реконструкції переходу було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20.01.2017 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Раніше ми повідомляли: Через небезпеку для дітей у Сумах закрили спортмайданчик, в який міськвиконком «вбухав» 1,5 млн. грн.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.