Суд може дати заступнику прокурора області Маслюку три роки

Прокуратурою Сумської області 27 грудня 2017 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка, який шляхом обману та підроблення документа заволодів чужим майном.

Сайт обласної прокуратури нагадує, що «наприкінці серпня поточного року вказаний прокурор, який має звання старший радник юстиції, звернувся з письмовою заявою до прокурора Сумської області щодо надання невикористаних 12 календарних днів додаткового відпочинку, оскільки під час основної щорічної відпустки він перебував на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні одного із сумських медичних закладів. До офіційної заяви заступник прокурора області додав медичні довідки про тимчасову непрацездатність з 7 по 18 серпня 2017 року.

Однак досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів того, що в зазначений період часу заступник прокурора області відпочивав у с. Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області. Таким чином прокурор незаконно заволодів бюджетними грошовими коштами у сумі понад 21 тис. грн.

Дії заступника прокурора Сумської області кваліфіковано за ч. 1, 4 ст. 358 (підроблення та використання завідомо підробленого офіційного документа) та ч. 1 ст. 190 (заволодінні чужим майном шляхом обману) КК України.

Довідково: заступнику прокурора області загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років».

Раніше ми повідомляли: Як багатіли родичі прокурора Маслюка та минуле депутата Кисіля. «Наші гроші» дослідили доходи відомих на Сумщині осіб.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.