Молоді люди намагалися провезти з Росію на Сумщину гранати

Пакет з боєприпасами намагались ввезти в Україні двоє жителів області, сховавши його в легковому авто, повідомив сьогодні  відділ комунікації поліції Сумської області.

Співробітники кримінальної поліції ГУНП в Сумській області, проводячи спільні з працівниками військової контррозвідки ДКР СБУ заходи по виявленню та знешкодженню каналів контрабандного ввезення зброї та вибухівки, на території Глухівського району затримали для додаткового огляду два легковики марки Volkswagen Passat, якими керували молоді люди віком 23-х та 20-ти років.

Під час огляду транспортних засобів службовий пес виявив в одній з іномарок пакунок, в якому, згідно отриманої оперативниками інформації, могли зберігатися гранати.

Під час перевірки припущення правоохоронців підтвердились, в пакеті й справді знаходились боєприпаси. «Знахідку» вилучили і направили на експертне дослідження.

Наразі за даним фактом вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), ч.2 ст. 201 (контрабанда) КК України.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.