Як у Глухові корупціонерів по місту ганяли (ВІДЕО)

Наприкінці лютого Глуховом стало поширюватися чутки про якусь детективну історію, пов’язану з викриттям корумпованих правоохоронців.  Згодом з`явилися повідомлення на сайтах департаменту внутрішньої безпеки МВС та СБУ, згідно з якою військовою прокуратурою Cумського гарнізону Центрального регіону України викрито на гарячому при отриманні неправомірної вигоди інспектора відділу прикордонної служби «Шалигіне», повідомляє місцеве видання “Курьер”. А 10 березня  на YouTube зявилося і відео затримання.

Затриманий прикордонник, використовуючи дружні стосунки зі слідчим Глухівського відділу поліції, отримав неправомірну вигоду у сумі 8000$ – за сприяння у закритті кримінального провадження за ч.1 ст. 309 Кримінального Кодексу (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Під час затримання вказану суму в іноземній валюті вилучили.

На ресурсі СБУ йдеться про викриття ще й оперуповноваженого місцевого підрозділу Нацполіції, а також, що прикордонника затримали у центрі міста під час одержання згадуваних восьми тисяч, і його поплічник – оперуповноважений наразі переховується від слідства.

Низку цікавих подробиць повідомили свідки події – глухівчани, з якими вдалося поспілкуватися. Один, наприклад, бачив, як двоє дужих хлопців у цивільному збили з ніг якогось молодика на Києво – Московській, неподалік входу до райбібліотеки, та хутко вдягли на нього кайданки; інший – як група зупинила чоловіка у камуфляжі з торця будинку, де знаходиться бібліотека та магазин «Динамо». Ця інформація отримала підтвердження даними системи відеоспостереження , яке зафіксувало ще й переслідування втікача (наскільки можна зрозуміти – оперуповноваженого).  аж до поліклініки. Затриманий біля бібліотеки громадянин, за деякими даними, не був причетний до історії з хабарем.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.