Екс-губернатора Сумщини Володимира Шульгу звільнили з посади проректора Національного авіаційного університету

Екс-губернатора Сумщини Володимира Шульгу звільнили з посади проректора Національного авіаційного університету. Свою позицію щодо цього Володимир Шульга оприлюднив на своїй сторінці у Facebook:

«Сьогодні мій останній день роботи в Національному авіаційному університеті.
Дізнався, що нібито «грубо порушував трудові обов’язки» та перевищив делеговані мені повноваження. Саме з таким формулюванням було підписано наказ про моє звільнення.
Як ви думаєте, чи випадково наказ про звільнення співпав із завершенням першого туру виборів ректора у НАУ? Ось в цьому і вся річ.
Хочу підкреслити та наголосити: ніколи я не дозволяв собі перевищення своїх повноважень. Проте зазначу — я не закривав очі на фальсифікації та тиск, що відбувалися під час виборів ректора НАУ, та докладав максимум зусиль, аби цього не відбувалося. Адже на моє переконання, вибори у вишах є тією основоположною ланкою, на якій базується вся українська демократія, а молоде покоління вчиться реалізувати своє громадянське право голосу та відповідальності за це.
Саме ця моя принципова позиція, на моє переконання, і стала причиною мого звільнення..
Проте ще раз дякую команді професіоналів та фахівців, котрі не злякалися складнощів та разом зі мною працювали задля розвитку легендарного Національного авіаційного університету».

Раніше ми повідомляли: У Сумах суд повернув на дослідування справу, у якій фігурував за підозрою у хабарництві, екс-губернатора Шульги

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.