На Сумщині юнак запрошував дівчат до сексу, демонструючи їм в Інтернеті свої геніталії

23-річний житель Путивля в мережі Інтернет розміщав  фото порнографічного характеру. Правоохоронцям,  які його викрили, пояснив, що в такий спосіб намагався познайомитись з дівчатами, втім ті кваліфікували його дій як виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів і розпочали кримінальне провадження, яке на сьогодні вже скеровано до суду.

Юнака оперативники вирахували, коли моніторили мережу Інтернет на предмет розповсюдження порнографічних матеріалів, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

«Юнак розміщував  фото порнографічного характеру як свої, так і чужі, маючи на меті познайомитись з дівчатами.  Його навіть не бентежив той факт, що подібні  «картинки» могли подивитися неповнолітні користувачі соцмереж, – коментує Володимир Кравченко, начальник відділу боротьби зі злочинами пов’язаних з торгівлею людьми ГУНП. – Дані фото були піддані експертизі, де фахівці визнали їх  порнографічними та забороненими до обігу».

За  даним фактом було відкрите кримінальні провадження за ч.1 ст.301 «Виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України, яке сьогодні вже спрямоване до суду. Бажання знайти дівчину в такий протизаконний спосіб може коштувати юнакові сплати чималого штрафу, чи навіть обмеження волі строком до трьох років.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.