Кращі білоруські медики борються за життя дітей Сумщини, що потрапили в страшну ДТП

Міністр охорони здоров’я Білорусі Валерій Малашко взяв під особистий контроль надання медичної допомоги дітям з Сумщини, які потрапили в ДТП (на фото), повертаючись в Україну з Польщі через Білорусь.  «Кращі лікарі Білорусі та всі необхідні матеріально-технічні ресурси задіяні для надання допомоги постраждалим в аварії дітям», – сказав він.

Бригади білоруських лікарів з Мінська та Бреста виїхали одразу ж в Кам’янецький район, де на трасі «Кам’янець-Шерешево-Свислочь» 13 травня  о 7:00 сталася трагедія. З Бреста в Кам’янець прибула бригада медиків в складі  нейрохірурга, травматолога, реаніматолога і інші фахівці, а з Мінська в Кам’янець – дитячий травматолог, нейрохірург і дитячий анестезіолог-реаніматолог.

Нагадаємо, що  одна дитина загинула, ще шестеро хлопців з важкими травмами були доставлені в Кам’янецьку центральну районну лікарню, а потім п’ятьох з них перевезли в Брест. У всіх постраждалих діагностовано черепно-мозкові травми різного ступеня тяжкості, а також переломи і вивихи.

Одна дитина перебуває у важкому стані і підключена до апарату штучної вентиляції легенів. Вчора ж її було прооперовано . У зв’язку з тим, що хлопчик отримав поєднану травму в операційній працювало кілька бригад лікарів. Допомога йому надана в повному обсязі, після стабілізації стану його переведено в Брестську обласну лікарню.

Для вирішення організаційних питань і проведення консультації в Бресті працює перший заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Піневич.

Джерело: прес-служба Міністерства охорони здоров’я Білорусі

До цього ми повідомляли: У Білорусі автобус з українськими дітьми потрапив у ДТП. Загинув 12-річний хлопчик з Сум

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.