Через трагедію в Білорусі мер Сум доручив посилити контроль за здійсненням перевезень організованих груп дітей

У зв’язку з резонансною ДТП у Білорусі за участі юних футболістів, в якій 13 травня загинув учень Сумської гімназії №1, міський голова Олександр Лисенкко доручив управлінню освіти і науки посилити контроль за здійсненням перевезень організованих груп дітей.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко, поїздку юних спортсменів до Польщі, що закінчилась трагічно, організовувала одна з громадських організацій. Група формувалась у Краснопіллі. В її складі було двоє юних сумчан – учні гімназії № 1 і школи № 7.

Щодо загиблого –  сина  завідувачки одного з відділень дитячої лікарні, повідомив заступник міського голови Максим Галицький, то зараз буде вирішуватися питання доставки тіла з Білорусі спеціалізованим транспортом в м. Суми. На це, за попередніми підрахунками, необхідно близько 40 тис. грн.

«Зв’яжіться з батьками, дізнайтесь, яка допомога потрібна від нас. Опрацюйте це питання», – доручив міський голова своєму заступнику.

Стан другого хлопця з Сум наразі задовільний.

Міський голова наголосив на необхідності ретельного контролю відповідних структурних підрозділів і поліції за перевезенням організованих груп дітей.

«Прошу всіх звернути на це увагу, особливо освіту. Незабаром канікули, а значить формуватимуться групи для різних поїздок на екскурсії. Жодна група не може виїхати просто так. Мають бути оформлені всі необхідні документи і дотримані всі умови: два водія, транспорт готовий до поїздки», – наголосив очільник міста.

До цього ми повідомляли: У Білорусі автобус з українськими дітьми потрапив у ДТП. Загинув 12-річний хлопчик з Сум

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.