За фактом зафіксованої сумчанином ганебної поведінки копів прокуратура розпочала кримінальне провадження

Сумською місцевою прокуратурою сьогодні, 14 травня 2018 року, розпочато кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції, що супроводжувалось насильством, повідомила прокуратура області на своїй сторінці у Facebook.

Відомості до ЄРДР внесено за ч. 2 ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями)
Підставою для початку слідства послугувало відео, яке нещодавно місцевий житель виклав у мережу Інтернет. Мова йде про двох поліцейських, які «приводили до тями» чоловіка напідпитку.

За результатом слідства діям поліцейських буде надана правова оцінка.

За ч.2ст. 365 ККУ передбачено позбавлення волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “За фактом зафіксованої сумчанином ганебної поведінки копів прокуратура розпочала кримінальне провадження”

  1. В Высшей степени циничное поведение представителей реформированной полиции, вызывает вопрос, а была ли реформа успешной, была ли она вообще необходима? Или ряды блюстителей порядка представляют САДИСТЫ-ИЗВРАЩЕНЦЫ?

  2. І подивіться жінка,яка працює в огранах .Має дитинку і так ЖАХЛИВО ставить до людей похилого віку. Ганьба вам АЛІНА! !!Це просто жах.Яке буде виховання?який Ви приклад подаєте своїй дитині.Ж А Х Л И В О !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.