Керівництво Патрульної поліції України в Києві відреагувало на дії сумських копів

Як повідомив перший заступник начальника Патрульної поліції України Олексій Білошицький (на фото) по факту оприлюднення відео знущання в Сумах поліцейських над чоловіком  Департаментом патрульної поліції одразу було запущено службове розслідування, проводити яке, задля забезпечення максимальної об’єктивності і неупередженості, було доручено співробітникам служби моніторингу центрального апарату Департаменту.

Розслідування проводиться стосовно лейтенант поліції Аліна Ковальової та поліцейського Владислава Бойцуна.

Вони та їх безпосередній керівник були відстороненні від виконання службових обов`язків на час проведення службового розслідування. За результатами проведення розслідування, всіх винних осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності в межах дисциплінарних стягнень, передбачених чинним законодавством – аж до звільнення зі служби в поліції. Таке поводження і відношення з боку патрульних поліцейських є вкрай неприйнятним, зневажливим і мене особисто обурює як поліцейського і офіцера, – написав Олексій Білошицький. – Ми завжди боремося і будемо боротися з таким в наших рядах!»

З повідомлень ЗМІ відомо, що Аліна Ковальова із першого набору до поліції, до цього працювала у супермаркеті «Сільпо». Вона розлучена, отримує аліменти на дитину. Владислав Бойцун –з останнього набору в Патрульну поліцію, пропрацював близько двох місяців. Доцього  офіційно не працював

Нагадаємо, що вчора Сумською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції, що супроводжувалось насильством.

Відомості до ЄРДР внесено за ч. 2 ст. 365 КК України, яка передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.