На Сумщині поліція з’ясовує причини смерті покинутої новонародженої дитини

Вчора ввечері до поліції зателефонувала жителька с.Андріяшівка Роменського району та повідомила, що в покинутому сусідському будинку вона знайшла мертвою новонароджену дівчинку. На місце події виїхали провідні фахівці Головного управління поліції області, слідчо-оперативна група місцевої поліції, експертно-криміналістична лабораторія ГУНП. Інформація підтвердилась. Тіло новонародженої дитини, загорнуте в куртку, лежало на підлозі. За висновками спеціалістів вона народилась цього ж дня.

«До встановлення особи породіллі та її розшуку були залучені всі без виключення працівники Роменського відділу поліції, представники кримінальної поліції обласного апарату, – коментує подію начальник ГУНП області Микола Лушпієнко. – Всі розуміли – працювати повинні швидко і чітко, не маючи права на помилки. Село, в якому сталася надзвичайна подія достатньо велике, тому поліцейські заходили в кожну домівку, спілкувались з кожним членом родини, аби отримати хоч яку інформацію про жінок, які могли бути вагітними або могли мати відношення до народження цієї дитини. Така ж сама робота проводилась і з медичними працівниками. Тільки впродовж однієї години нами було опрацьовано понад 200 людей. Чітко спрямована робота дала свої результати».

Серед опитаних жителів села знайшлась людина, яка звернула увагу правоохоронців на те, що одна з місцевих жінок, на її думку, останнім часом помітно погладшала. Поліцейські вирішили перевірити як цю жінку, так і коло її спілкування. Ту інформацію, яку вони зібрали, дала їм всі підстави вважати, що саме вона і могла бути породіллю.

Жінці 34 роки. Живе із матір’ю в цьому ж селі та вже має неповнолітню дитину. Побачивши поліцейських і почувши пропозицію пройти відповідний медичний огляд, та помітно занервувала. І, як виявилось, не дарма. Лікарі з’ясували, що в неї нещодавно була родова діяльність. Під тиском беззаперечних доказів жінка зізналась, що дійсно народила дитину, загорнула її в куртку та полишила в будинку. На запитання чому дівчинка мертва, відповіла, що та такою народилась.

Наразі в поліції відкрите кримінальне провадження за ч.2 п.2 ст.115 КК України, в рамках якого проводяться всі необхідні слідчі дії. Тіло дитини направлено до моргу для встановлення причини смерті. У разі якщо жінку визнають винною в загибелі доньки, їй загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі

Джерело: Відділ комунікації поліції в Сумській області

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.