На казеному заводі у Шостці поліція вилучила 4,5 тисячі прихованих від обліку підривачів

В рамках проведення загально-державної операції «Зброя – вибухівка» поліцейські спільно з працівниками СБУ провели санкціонований обшук в складських приміщеннях одного з заводів в м. Шостка і виявили велику кількість підривачів, які ще два роки тому мали бути утилізовані, а сьогодні перебувають у вкрай небезпечному стані. Про це повідомив сьогодні Відділ комунікації поліції Сумської області.

Коли працівники Шосткинської поліції отримали оперативну інформацію, що на території одного з заводів зберігаються підривачі, які згідно документації підприємства мали бути утилізовані ще у 2016 році, негайно розпочали перевірку. Було відкрите кримінальне провадження за ст.358 ч. 1 КК України «Підробка документів», в рамках якого сьогодні на заводі поліцейськими та працівниками СБУ був проведений санкціонований обшук.

В одному з складських приміщень, в ящиках, були знайдені вищевказані підривачі в кількості 4511 штук. Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Проводяться слідчі дії, зокрема з’ясовуються мотиви складання службовими особами завідомо неправдивих документів щодо знищенні вищезазначених боєприпасів.

Санкція статті, за якою розпочате кримінальне провадження передбачає покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.