Поки грім не вдарить? Поліція просила міську владу обмежити роботу клубу «Luna» ще у січні

Сьогодні, 11 червня, на апаратній нараді в Сумській міськраді обговорили вибух в нічному клубі «Luna», який стався вчора вранці. За словами начальник сектора Сумського відділення ГУНП Олександра Дідусева, найбільша кількість правопорушень в обласному центрі  відбувається саме навколо цього нічного клубу.

«Керівництво і міської, і Національної поліції в Сумській області зверталося неодноразово до міської ради щодо необхідності змінити режим роботи цього закладу, – нагадав він. – Це дозволяє закон про місцеве самоврядування. Останнє такого листа було надіслано до міськради в січні 2018 року за підписом начальника головного управління Нацполіції генерала Миколи Лушпієнка. Ми провели детальний аналіз обстановки навколо як цього клубу, так і інших розважальних закладів міста. Виходячи з цього аналізу, найбільша кількість повідомлень про правопорушення надходить саме з нічного клубу «Luna».

На це мер Сум Олександр Лисенко відповів, що такі  матеріали вже готуються на депутатську комісію. «Виконавчий комітет повинен відповідно відреагувати», – запевнив міський голова.

Січень 2014 р. Двоє відвідувачів  застрелені біля клубу «Luna»

Грудень 2017 р. Відвідувача клубу «Luna» жорстко побила охорона закладу

Червень, 2018 р. Девять відвідувачів клубу «Luna» постраждали від вибуху гранати

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.