Поширена сумськими ЗМІ інформація про вчителя-садиста виявилася фейком

Деякі сумські ЗМІ поспішили передрукувати сьогодні інформацію від помічника депутата облради Сергія Демехи, завідувачки сектору Конотопської міськради з питань внутрішньої політики Інни Панченко про кричущі факти знущання над учнями вчителя  географії з с. Терни на Недригайлівщині.

«Крик батьківської душі у пошуках правди та справедливості докотився і до мене як журналіста (позаштатного від газети «Сумщина» – Xpress). – повідомляє Інна Панченко. – У школі села Терни на Сумщині працюють справжні #ДЕСПОТИ!  На відео та фото #ВЧИТЕЛЬ географії #РЗЯНІН Дмитро Миколайович. Під час з чергових таких рукорозпускань ця стадна скотина в чоловічій подобі на відстані розведених рук з усієї сили звела двох учнів лобами, від чого обоє отримали #ГЕМАТОМИ та #СТРУСИ_МОЗКУ! А після чергового такого навчально-виховного процесу одного з хлопчиків ЗНІМАЛИ З ПЕТЛІ під час уроків в результаті #СПРОБИ #ПОВІШЕННЯ прямо у стінах школи!. Це лише мізерна частина того, що дозволяє собі у процесі навчання дітей цей #ПОКИДЬОК ! Рідні учнів вже два місяці не можуть добитися правди. Поліція не вбачає у даних діях складу злочину, адже зі слів географа все це – наочна частина учбового процесу, такі собі інноваційні технології! ТО нах… нам така поліція?

ЗВЕРТАЮСЬ до поліції, прокуратури Сумської області, до начальника управління освіти , чиновників всіх рівнів та до всіх небайдужих, хто хоче і може вплинути на ситуацію ! Не провокуйте народ! Не беріть гріхів на душу! ВИМАГАЮ та БЛАГАЮ: 1. Звільнення директора навчального закладу. 2.Звільнення вчителя-садиста».

Частину читачів ця інформація шокувала і, звісно, обурила. Але дехто звернув увагу на те, що реакція дітей на фото не відповідає ситуації: діти не налякані, а посміхаються. Учень,  якого вчитель (якщо це взагалі  Рзянін) на 5-секундному відео б’є по спині, не плаче, а голосно сміється від задоволення.

Gepostet von Інна Панченко am Mittwoch, 13. Juni 2018

Насторожило і те, що в інформації відсутнє посилання на її джерело: хто надіслав фото і відео? Хто їх зробив під час уроку? Нарешті, чому з Тернів звернулися саме до Конотопської міськради? Найбільш уважні помітили, що на шкільній дошці можна прочитати дату, коли були зроблені фото – 4 травня 2005 (!) року.

Знайшлися і ті, хто особисто знав чи знає вчителя «Дима (Дмитро Рзянін – Xpress) учился в этой школе, после института пришел работать, где-то в 97—98 году и работает до сих пор. У него сколько выпусков и никогда дети ничего плохого о нем не говорили. Я из Тернов, и очень хорошо его знаю. Это полный бред. Просто кому-то нужно место. Вот и придумали эту фигню», – пише Таня Чепурна

Щодо того, що зафіксовано на фото, то вчитель просто показує дітям прийоми самооборони, вказують деякі читачі.

Не підтвердилася і інформація про бездіяльність поліції, до якої нібито зверталися батьки. . «Уточнила. Ни одного заявления в полицию от РОДИТЕЛЕЙ учеников школы не поступало. Теперь по фото: опрошенные утверждают , что они 7-10 летней давности, –повідомила речниця ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова.

Тож, поява подібної «дези» викликала у багатьох великий подив: навіщо і для чого вона з’явилася?  І чи можна тепер довіряти іншим повідомленням позаштатної журналістки, яка відома переважно своїми гнівними постами на адресу міського голови Конотопа Артема Семеніхіна?

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.