Затримано двох «рєшал», які за 100 тис. грн. обіцяли сумському підприємству оформити необхідні дозвільні документи

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області та Служби безпеки України в рамках кримінального провадження задокументовано факт вимагання 100 тис грн неправомірної вигоди від одного з сумських підприємств.

Вказані кошти, повідомив сайт обласної прокуратури,  вимагали дві приватні особи для передачі співробітникам Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України. Після отримання всієї суми ділки обіцяли надати підприємству необхідні дозвільні документи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Напередодні вимагачі вже отримали першу частину від обумовленої суми в розмірі 50 тис грн. У четвер, 14 червня 2018 року, під час передачі представнику підприємства відповідних дозвільних документів в обмін на 50 тис грн двох приватних осіб затримано в одному з київських ресторанів.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, особи затримані в порядку ст. 208 КПК України. Під час обшуку за місцем роботи одного із затриманих виявлено та вилучено 16 тис доларів США та 19 тис грн.

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.