На Сумщині викрили дівчину, яка практикувала секс в інтернеті

На Сумщині поліція викрила двадцятитрирічну дівчину, яка задовольняла сексуальні запити клієнтів в інтернеті.

Як повідомив відділ комунікації поліції в Сумській області, «вона заходила на «полуничні» сайти та за гроші виконувала інтимні  бажання клієнтів. А відзняте відео порнографічного характеру «гуляло» Інтернетом у вільному доступі. Правоохоронці кваліфікували дії зловмисниці як виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів. І після закінчення досудового слідства направили дане кримінальне провадження до суду».

«Зловмисниці 23 роки, раніше не судима, – коментує Володимир Кравченко, начальник відділу боротьби зі злочинами пов’язаних з торгівлею людьми ГУНП. – За допомогою порносайту вона розміщувала власні відео, доступ до якого мали всі інтернет-користувачі, в тому числі – й неповнолітні. Зі слів самої дівчини, у такий спосіб вона намагалась покращити своє фінансове становище. І майже за рік такої «діяльності» їй вдалось зібрати чималу суму. Відзняті відеоматеріали були піддані експертизі, в результаті якої фахівці визнали їх порнографічними, та, як наслідок – забороненими до обігу».

Кримінальне провадження, відкрите за ч.3 ст.301 «Виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України, вже спрямоване до суду. За скоєне дівчині загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.