Полковник поліції з Сум вчинив бійку з стріляниною на Херсонщині

Полковник поліції, який очолює одну із служб Головного управління національної поліції в Сумській області поліції  стріляв в єгеря  на кордоні Чорноморського біосферного заповідника на Херсонщині. Про це повідомило місцеве інтернет-видання newday.kherson.ua.

За словами директора заповідника Анатолія Юрченка, 5 серпня близько 16.00 єгер помітив УАЗ з номером ВВ 0577 РЄ, що перетинає охоронний рів на кордоні території заповідника і  повідомив про це на сторожовий пост.

УАЗ почали шукати і знайшли на березі моря в двох  кілометрах від кордону «Морський». Поруч з ним знаходився невідомий чоловік з собакою. Єгер Сергій Ткаченко підійшов до нього і попередив, що той незаконно перебуває на території, що охороняється. На прохання пред’явити документи почув тільки нецензурну лайку. Після цього водій УАЗа кинув машину і пішов пішки в сторону Залізного Порту.

Єгер відігнав машину на кордон, повечеряв і ліг спати. Розбудив його удар по голові. Розплющивши очі, він побачив, що над ним загрозливо нависає той самий незнайомець з УАЗу з пістолетом. А на вході маячать ще троє якихось чоловіків з бейсбольними битами і відрізком металевої труби. Єгер кинувся виривати зброю у нападника, той  натиснув на курок, пролунав постріл. Куля, випущена з травматичного пістолета, потрапила в стіну, зрикошетила від неї і потрапила в щоку самого того, хто стріляв. Після цього його «група підтримки» втекла, а помічник єгеря викликав поліцію.

Поліцейським нападник пред’явив службове посвідчення № 004832. У ньому значилося, що пред’явник документа Володимир Ж. має звання полковника і очолює одну із служб Головного управління національної поліції в Сумській області. Також йому дозволено постійне носіння табельної зброї.

Подальше розгляд продовжилося в поліції Голій Пристані. Вилучений УАЗ відігнали на штрафмайданчик. У доверешеніе до всього виявилося, що вся компанія ввечері приїхала на кордон по березі моря ще й на джипі, який застряв в глині ​.

У Головному управлінні Нацполіціі Херсонщини підтвердили  скандальний інцидент. Начальник відділу комунікації ГУНП підполковник Ірина Атаманенко помідомила, що офіцер поліції з Сум теж написав заяву про нанесення йому побоїв. Таким чином у виробництві Голопристанського відділення Нацполіціі зараз знаходяться одразу дві кримінальні справи – за статтею 345 КК України (погроза або насильство стосовно співробітника правоохоронного органу) і за статтею 125 КК України (нанесення легких тілесних ушкоджень). І у єгеря, і у офіцера поліції з Сум взяли аналізи для перевірки на предмет наявності алкоголю в крові.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.