Гопота розважається: у Сумах знов шукали в ТРЦ вибухівку «від Путіна»

Чоловік, котрий о четвертій ранку зателефонував до чергової частини й відмовився назватися, повідомив про запланований вибух у одному з центральних торгівельних центрів Сум, додавши, що це «привіт від Путіна», повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

По тривозі на обстеження приміщень, евакуацію персоналу та відвідувачів було піднято спецслужби поліції та співробітники Сумського відділу поліції.

З торгівельного центру були евакуйовані 45 працівників охорони, обслуговуючий персонал закладів громадського харчування та відвідувачів. Пошуки вибухівки тривали кілька годин. Вибухотехніки та кінологи зі спеціально навченими собаками оглянули кожне приміщення на всіх п‘яти поверхах, а також прилеглу територію. Й жодного пристрою чи вибухівки не знайшли.

Поки тривали ці пошуки, працівники інших підрозділів розгорнули оперативні заходи по встановленню особи заявника. І з‘ясували, що псевдо-мінер – раніше судимий за ряд крадіжок 29-річний чоловік.

Наразі стосовно нього  відкрите ще одне, чергове кримінальне провадження, цього разу – за ознаками ч.1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками), в рамках якого з‘ясовуються мотиви й причини такого «жарту». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.