Зникли дружина та донька убитого екс-депутата Анатолія Жука (ОНОВЛЕНО)

Зникли дружина (на фото) та 10-річна донька застреленого 2 серпня  екс-депутата Анатолія Жука. Про це до поліції надійшло три заяви про це близько 15-ї години. Інформацію про зникнення підтвердив старший інспектор відділу комунікації ГУНП у Сумській області  Володимир Крупецьких.

«Надійшло три звернення до Сумського відділу поліції про те, що зникла Ганна Жук з дитиною. На місце виїхала слідчо-оперативна група, наразі зараз проводяться першочергові слідчо-оперативні заходи по встановленню їх місцезнаходження. Якщо їх ми не знайдемо, то буде внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань з позначною «Умисне вбивство»,  – пояснив Володимир Крупецьких.

Пізніше стало відомо, що  мати і дочка зникли разом із водієм і автомобілем “Міцубісі”дорогою з власного будинку на вул.Льва Толстого у район дитячого парку “Казка”. На мобільний зв’язок вони не виходять.

Адвокат дружини вбитого екс-депутата Анатолій Романюк  від коментарів відмовився. Нагадаємо, що вчора Анна Жук мала провести  прес-конференцію, щоб спростувати чутки навколо вбивства чоловіка, втім замість неї на питання журналістів відповідав її адвокат (ВІДЕО).

Анатолій Жук з донькою

Джерело: http://tv.sumy.ua/znykly-druzhyna-ta-donka-vbytogo-anatoliya-zhuka/

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.